Hokejová Liga mistrů

Rungsted Seier Capital – HC Škoda Plzeň

2:4

konec (1:2, 0:2, 1:0)

07.09.2019, 18:00 • Bitcoin Arena, Hørsholm • Skupina B • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 8.65 6.9 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:48

Škodovka vyhodila puk z obranného pásma tak, že se málem od hrazení odrazil do prázdné sítě!

58:14

Jakub Pour dostal dvě minuty za podrážení a hokejisté Rungstedu nyní hrají v pěti proti třem bez brankáře.

54:56

Dominik Frodl byl na ledě a domácí se ocitli v obrovské šanci, z blízkosti ho ale nepřekonali!

53:53

Petr Straka fauloval v pravém rohu útočného pásma a za zbytečný faul poté vyfasoval dvě minuty. Drama?

50:03

Roman Vráblík vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Přesilová hra domácích.

46:08

46:08 Shane HANNA - 2:4

46:08

Rungsted právě vstřelil branku!
SHANE HANNA si najel před bránu na krásnou zpětnou přihrávku z pravého rohu útočného pásma a z blízkosti překonal Dominika Frodla mezi betony! Je sníženo – 2:4. Bez asistence.

42:46

Lukáš Pulpán napřáhl před vrcholem levého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem a dobře mířil do pravého horního rohu brány, jenže Jon Lee-Olsen předvedl nádherný semafor! Stále 4:1.

41:24

Milan Gulaš hraje fantasticky a dokumentují to jeho čísla. V letošní sezóně Champions Hockey League už zaznamenal deset kanadských bodů.

34:19

34:19 Miroslav INDRÁK - 1:4

34:19

Plzeň právě vstřelila branku!
MIROSLAV INDRÁK si nyní najel na nádhernou kolmou přihrávku, ujel dvěma protihráčům a krásnou střelou zápěstím z mezikruží zamířil k pravé tyči! Je to 4:1. Asistence: Vojtěch Budík.

33:51

Petr Kodýtek se ocitl na vrcholu mezikruží ve slibné střelecké pozici a dobře mířil k pravé tyči, jenže Jon Lee-Olsen vytáhl skvělý semafor!

31:45

Nikolaj Rosenthal nyní nádhernou diagonální přihrávkou přenesl hru a jeden z jeho spoluhráčů měl v levém kruhu ideální střeleckou pozici, Dominik Frodl se ale stačil přesunout a puk mířící do bližšího horního rohu vyrážečkou vyrazil!

29:41

29:41 Jon Lee-Olsen se nyní postaral o zákrok letošní sezóny!

29:41

Škodovka měla obrovskou šanci, když po odrazu puku od hrazení za bránou mohla skórovat do prázdné sítě z levého kruhu pro vhazování, jenže Jon Lee-Olsen předvedl fantastický rozštěp a s pomocí pravého betonu a zřejmě i tyče kotouč zastavil! Nádherný a skvělý hokejový moment.

28:26

Domácí do toho začali pořádně šlapat a v mezikruží se dostali ke střele, která skončila těsně nad! Velkou šanci měl Simon Fredriksson!

28:02

TJ Moore se vrátil z trestné lavice na led a v mezikruží se dostal ke střele zápěstím, která byla navíc skryta za hradbou těl, Dominik Frodl si ji ale dokázal najít a vytáhl další krásný semafor!

25:31

TJ Moore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilová hra pro Škodu Plzeň.

20:55

20:55 Vojtěch NĚMEC - 1:3

20:55

Anders Poulsen se srazil na obranné modré čáře s jedním z hráčů Plzně a vleže se ještě snažil puk zamést do bezpečí, jenže se mu to nepovedlo a VOJTĚCH NĚMEC napřáhl na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která po ledě zamířila ke vzdálenější levé tyči! Plzeň vede rázem 3:1. Bez asistence.

19:36

19:36 Milan GULAŠ - 1:2

19:36

MILAN GULAŠ si najel před bránu na krásnou zpětnou přihrávku z levého rohu útočného pásma a po ledě překonal přesouvajícího se Jona Leeho-Olsena mezi betony! Škoda Plzeň v závěru úvodní části otáčí skóre a vede 2:1! Těžká rána pro domácí hokejisty. Asistence: Luboš Rob.

18:57

Anders Poulsen dostal dvě minuty za hákování a Plzeň dohraje první třetinu zápasu v početní převaze.

17:36

17:36 Nikolaj Rosenthal nedokázal proměnit trestné střílení!

17:36

Nikolaj Rosenthal předvedl během trestného střílení rychlý forhendový blafák, následnou střelou zápěstím ale minul levou tyč brány!

17:36

Vojtěch Budík fauloval protihráče v samostatném úniku a následovat bude trestné střílení Rungstedu.

17:36

Nikolaj Rosenthal se krásně protáhl mezi dvěma obránci Plzně a během samostatného úniku byl faulován! Následovat tedy bude trestné střílení!

17:19

17:19 Michal MORAVČÍK - 1:1

17:19

MICHAL MORAVČÍK předvedl na levém křídle nádhernou střelu ihned po vhazování a puk zamířil k přední levé tyči! Jon Lee-Olsen měl mezeru nad vyrážečkou a puk prošel do sítě. Fantastické vhazování. Asistence: Petr Kodýtek.

15:01

Jon Lee-Olsen nedokázal udržet lehké nahození z pravé strany, Plzeň se ale k dorážce nedostala!

11:47

Dominik Frodl předvedl skvělý rozštěp a ještě k tomu semafor, na kterém nyní zasvítila červená!

11:26

Vojtěch Němec usedl podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát se provinil hákováním a dostal trest.

10:18

10:18 Dominik Frodl čelil samostatnému úniku a jak si poradil?

10:18

Mario Lucia se řítil sám na bránu a bekhendem chtěl puk zasunout v rychlosti k levé tyči, jenže Dominik Frodl skvěle zasáhl pravým betonem!

09:11

09:11 Rasmus ANDERSSON - 1:0

09:11

RASMUS ANDERSSON dostal v levém kruhu příliš volného prostoru a krásnou střelou zápěstím vymetl bližší levý horní roh brány! Dominik Frodl je poprvé překonán a domácí vedou po využití přesilové hry 1:0! Zápas začíná pro tým hostí špatně. Asistence: Gustav Green a Shane Hanna.

07:06

Vojtěch Němec to přehnal s důrazem v útočném pásmu a Rungsted si zahraje první přesilovou hru.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Andersson (Green, Hanna), 47. Hanna – 18. Moravčík (Kodýtek), 20. Gulaš (Rob), 21. Němec, 35. Indrák (Budík)

Rungsted Seier Capital: Lee-Olsen (Lillie) – Fredriksson, Raskob, Schulze, Hanna, Jelert, Møller – Rosenthal, Moore, Lucia – Andersen, Olsson (C), Andersson – Høeg, Poulsen, Boysen – Nistrup, Green, Gade – Harries Andersen. Hlavní trenér: Erik Hjalmarsson.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Čerešňák, Pulpán, Kaňák, Moravčík, Vráblík, Budík, Houdek – Gulaš (C), Vlach, Pour – Kantner, Heřman, Němec – Indrák, Kolda, Rob – Eberle, Kodýtek, Straka. Hlavní trenér: Ladislav Čihák.

Rozhodčí: Marcus Linde, Mads Frandsen. Čároví: Rene Jensen, Henrik Haurum

07:06 PLZ 2 Němec, krosček
09:11 RSC 1:0 Andersson (Green, Hanna)
11:26 PLZ 2 Němec, hákování
17:19 PLZ 1:1 Moravčík (Kodýtek)
17:36 PLZ TS Budík, hákování