05.09.2019, 20:45 • Toto Turner Stadium, Beer Sheva • Skupina G • Jan Prošek

Tipsport: 1.84 3.47 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64

64. Arijan ADEMI - 1:1

64

Makedonie právě vstřelila branku!
První výraznější šance Severní Makedonie v tomto poločase končí brankou, a tak je vyrovnáno na 1:1. Volný kop rozehrával Ezgjan Alioski a na jeho centr si před brankou výborně vyskočil soupeři neobsazený ARIJAN ADEMI. Asistence: Ezgjan Alioski.

55

55. Eran ZAHAVI - 1:0

55

Izrael právě vstřelil branku!
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a máme tu první branku zápasu. Manor Solomon výborně centroval před branku, jeho projektil pravděpodobně tečoval hostující Kire Ristevski přesně do míst, kam si naběhl a pohodlně skóroval ERAN ZAHAVI. Asistence: Manor Solomon.