85:60

konec (17:9, 42:16, 63:38)

01.09.2019, 14:00 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.14 21.0 6.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:39:55)
Řekové už jen driblovali s míčem za polovinou a počkali, až vyprší čas. V dnešním utkání dominovali zejména kvůli prvnímu poločasu, ve kterém se Černá Hora neskutečně trápila v útoku. Ve druhé půli se sice střelecky chytla, ale na rozjeté Řeky to už nestačilo, jelikož i oni pokračovali ve spolehlivém útočném výkonu.

Konec zápasu. (85:60)

39:39

A ještě Popovič proměnil nájezd na koš. (85:60)

39:16

Bjelica kosmeticky upravuje skóre střelou za dva body. (85:58)

38:59

A další koš Thanasise, tentokrát ze střední vzdálenosti. (85:56)

38:47

Na druhé straně svůj nájezd na koš proměnil Needham. (83:56)

38:25

Nájezd na koš předvedl Thanasis Antetokounmpo. (83:54)

38:06

Na druhé straně se za dva body prosadil Bjelica. Obrany už nejsou tak pevné v závěru střetnutí. (81:54)

37:56

Svůj trestný hod Papagiannis proměnil. (81:52)

37:56

Papagiannis se protlačil až ke koši a smečuje míč do koše! A navíc byl faulován Bjelicou. (80:52)

37:43

Parádně zamířená trojka Petara Popoviče! (78:52)

37:25

Radovič fauloval Thanasis Antetokounmpa, jenž využil jeden trestný hod. (78:49)

37:02

Larentzakis rychle odpovídá vlastní střelou ze střední vzdálenosti. (77:49)

36:50

Radovič se nakonec svých bodů dočkal v dalším útoku. (75:49)

36:20

Ani natřikrát Radovič nedokázal dostat míč do obroučky... Úspěšně si ho doskakoval, ale netrefil se. (75:47)

35:47

Po více než dvou minutách se prosadili i Řekové. Papagiannis střílí dva body z hranice šestky. (75:47)