3:3

konec (1:2)

31.08.2019, 19:00 • Štadión Spartaka Myjava • 7. kolo • Vojtěch Adamek

Tipsport: 1.69 3.86 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním utkání proti sobě nastoupily dvě bojovná mužstva, která už od začátku zápasu chtěla strhnout vítězství na svou stranu. V prvním poločase bylo aktivnějším mužstvem Pohronie, které si dokázaly vytvořit hned několik šancí. V druhém poločase dominovala Sereď, ovšem šťastnou standartní situací hosté vstřelili gól v závěru a vyrovnali stav utkání na konečných 3:3. (20:55:59)

90+4

90+3

Pohronie právě vstřelily branku!
Po standartní situace se nejdříve vzpamatoval PATRIK JACKO a nekompromisní ranou překonal brankáře Ilieva.

90+1

K míči se staví hned trojice hráčů.

90+1

Pohronie budou kopat standartku ze zajímavé pozice.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Do Amaral Olavo Matheus.

89

Hosté se snaží dostat do nějaké šance, která by jim poskytla možnost k vyrovnání zápasu.

87

Rorič se rozhodl vzít na sebe šanci domácích, i když měl vedle sebe další dva spoluhráče, tímto rozhodnutím zazdil šanci na gól.

85

Rohový kop budou zahrávat Pohronie.

84

Na hřišti se objevuje čím dál tím více faulů a nepřesností, které kouskují hru.

82

Hrnčár dlouhým vhazováním až do vápna soupeře nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

80

Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Dávid Kondrlík.

79

Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Bruno Dip Rapanelli.

78

Hosté budou vhazovat na půli soupeře.

77

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

73

Špehar měl druhou tutovku v dnešním zápase! Tentokrát šel sám na gólmana, ovšem Vantruba jej vychytal skvělým zákrokem. Nutno podotknout, že střele chyběla razance.

73

Lukáčik si nesmyslně předkopl míč.

72

Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Cleber Silva Nascimento, přichází Adam Morong.

3:3

konec (1:2)

Branky: 8. Iván, 58. Ventúra, 60. Hrnčár (vla.) – 14. Zachara, 19. Abrahám, 90+3. Jacko

Karty:   5. Nosko (POH)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:9.

ŠKF Sereď: Iliev – Slaninka (90. Matheus), Hučko (C), Ba, Lukáčik – Ventúra, Adekuoroye – Nascimento (72. Morong), Rorič, Iván (79. Dip Rapanelli) – Špehar.
Náhradníci: Penksa – Unković, Morong, Tureček, Matheus, Dip Rapanelli.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Vantruba – Hrnčár, Nosko (C), Jacko, Župa – Klec, Sedláček (66. Sojka) – Mészáros (55. Mazan), Abrahám, Blahút (80. Kondrlík) – Zachara.
Náhradníci: Packo – Jacko, Tesák, Dzurík, Sojka, Mazan, Kondrlík.

Rozhodčí: Pavlík J