Niké liga

FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce

2:1

konec (0:1)

31.08.2019, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • 7. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.6 4.04 5.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (19:52:13)
Domácí nakonec berou tři body! V druhém poločase nejprve vyrovnali po penaltě, kterou proměnil Mitrea a následně v 76. minutě rozhodl o vítězství Spartaku Halilovič.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:10.

90+2

90+1

Diogo odkopává míč daleko od Rusova. Vypadá to, že domácí dnes budou brát tři body.

90+1

Hrát se bude minimálně o dvě minuty navrch!

90

Faul na polovině Spartaku, přímý kop pro hosty.

89

Zápas pomalu končí, Trnava drží otěže pevně v rukou.

88

Centrovaný míč překvapil hostujícího gólmana, následuje rohový kop.

87

Lovat si vyškolil levého obránce a ten ho musel faulovat, následuje přímý kop pro domácí od rohového praporku.

86

Do konce utkání zbývá posledních pár minut, domácí jsou lepším týmem a nepouštějí hosty do zakončení.

85

Žlutou kartu dostává Lucas Lovat (FC Spartak Trnava).

84

Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Alex Sobczyk, přichází Martin Gamboš.

82

Žlutou kartu dostává Issa Modibo Sidibé (MFK Zemplín Michalovce).

81

Dnešní setkání sleduje 3228 diváků.

79

Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Dimitrios Popovits, přichází Peter Kolesár.

78

Spartaku se skóre podařilo otočit, uvidíme jak na vývoj budou reagovat hosté, ti v druhé části hry prakticky nic nehráli.

76

Trnava právě vstřelila branku!
Domácí otáčí skóre dnešního utkání! Po autovém vhazování se k míči dostal EMIR HALILOVIČ a levačkou z voleje trefil ukázkově. Spartak otáčí skóre a vede 2:1.