30.08.2019, 13:00 • Malá hala ČPP Arény • Petr Koval

To je pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost.
Poslední přípravný zápas odehraje Mountfield HK 6.9.2019 v Jihlavě.
Pro HC Slavia Praha to byl poslední přípravný zápas.
Utkání se hrálo ve velmi dobrém tempu. Nebylo znát, že se jedná o přípravný zápas. Vedení se ujali domácí z hole Matyáše Budiny. To však netrvalo dlouho. Po 76 vteřinách se prosadil Matěj Jokl, jenž vyrovnal skóre na 1:1. Následovala nervózní pasáž plná vyloučení. Přesilové hry zůstaly bez využití. Poté přišel dramatický závěr. Nejprve Jiří Klíma poslal Lvy do vedení 2:1. Následně hosté zkusili hru bez brankáře, která jim přinesla sekundu před koncem velkou šanci, ale Hamršmíd zamířil jen do horní konstrukce Vávrovy branky. Hradec tedy zvítězil 2:1. (15:50:28)
Ve 3. třetině se hrál pohledný hokej se spoustou šancí. V čase 55:17 ještě dokázal hostující brankář zakročit proti Budinově střele, ale o 2 minuty později už nestačil na Klímovo zakončení mezi betony. V poslední vteřině utkání měl Hamršmíd na své hokejce vyrovnání. Z vrcholu pravého kruhu nastřelil jen horní tyč domácí branky.

59:59

V samotném závěru mohlo přijít vyrovnání, ale Hamršmíd trefil střelou z vrcholu pravého kruhu horní tyč domácí branky.

59:21

Vymětalovo nahození tečoval Hamršmíd, ale Žalčík si se střelou poradil.

59:13

Oddechový čas pro hosty.

59:05

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Táborský – 2 min., hrubost).

59:05

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kvasnička – 2 min., hrubost).

59:05

Bitka mezi Táborským a Kvasničkou vyšla lépe pro domácího hráče. Oba putují na trestnou lavici.