5:3

konec (1:1, 1:2, 3:0)

30.08.2019, 16:00 • Anna Marie Kokrhounová

To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů na počtenou. (18:22:21)
První utkání BAK Cupu je za námi. Do poslední třetiny sice Trutnov vstoupil s jednogólovým mankem, to však během dvaceti minut dokázal smazat a dvěma dalšími góly rozhodl o svém konečném vítězství 5:3.

59:23

Střela Nováka byla sražena mimo.

58:55

Trutnov právě vstřelil branku!
Domácí navyšují své vedení. První střelu Trutnova sice zablokoval jeden z hostí, kotouč se ale nakonec dostal k VOJTĚCHU KUBINČÁKOVI, který neměl problém zakončit do prázdné branky. Bez asistence.

58:10

Hosté hrají bez brankáře.

58:06

Oddechový čas pro hosty.

58:06

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Krsek – 2 min., hrubost).

58:06

Před brankou Trutnova se hráči pustili do menší mely, bude se vylučovat.

58:00

Malinský unikal téměř sám na Pivrnce, byl však dobruslen jedním z trutnovských obránců.

57:19

A další tyčka. Janoušek se tentokrát trefil do spojnice dvou tyčí.

56:38

Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení. Střelu Lukáše Váchy od modré tečoval za záda hronovského gólmana PAVEL FEDULOV a připsal si tak druhý gól zápasu. Asistence: Lukáš Vácha.

56:18

Teď už domácí kombinují v útočném pásmu.

55:44

Hosté vyhazují.

55:41

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Novák – 2 min., nedovolené bránění).

53:52

Skákavý kotouč teď překvapil Kryštofa Ševců, když mu poskakoval před betony. Hronovský gólman je ale stihl sklapnout.

53:19

Kynčl pálil z vrcholu kruhů, jeho střela však letěla mimo hronovskou branku.

52:33

Domácí jsou usazeni v útočné třetině a snaží se něco vymyslet.

51:56

Další tyčka Trutnova. Tentokrát břevno nastřelil Janoušek.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Svoboda (Krsek), 21. Martinec (Kubinčák), 41. Fedulov (Janoušek), 57. Fedulov (Vácha), 59. Kubinčák – 19. Malinský (Matouš, Exner), 33. Petr (TS), 37. Mach

HC Trutnov: Pivrnec (Ašenbrenner) – Faltys, Vácha (A), Suk, Pěnčík, Kynčl, L. Junek – Kubinčák (A), Martinec, Semorád (C) – Jedlička, Fedulov, Svoboda – Krsek, Chára, Poul – Vacek, Janoušek, Tatar.

HC WIKOV Hronov: Ševců (Novotný) – Š. Junek, Táborský, Novák, Řehák, Kelner, Škoda – Mach, Hylena, Exner, Maršík, Malinský, Matouš, Glos, Vaňát, Petr.

Rozhodčí: Šmika – Mertlík, Bednář

00:46 TRU 2 Faltys, podrážení
04:08 TRU 2 Pěnčík, podrážení
04:18 HRO 2 Kelner, vysoká hůl
05:40 TRU 2 Svoboda, pozdní dohrání
06:51 HRO 2 Petr, hákování