MONACObet liga

MŠK Púchov – MFK Dukla Banská Bystrica

1:2

konec (0:2)

28.08.2019, 17:00 • Mestský štadión Púchov • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 4.35 3.9 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie v Púchove sa končí tesnou výhrou hostí z Banskej Bystrice o jeden gól. Domáci teda aj naďalej ostávajú na poslednom mieste v tabuľke, hostia sa touto výhrou posunuli na druhé miesto.

Prajem ešte pekný zvyšok večera! (18:50:04)

90

87

Žltú kartu dostáva Lacko (MŠK Púchov).

74

Púchov dal gól!

Domáci futbalisti v 74. minúte znižujú na 1:2 zásluhou vlastného gólu ERIKA GAŠKA!

58

Žltú kartu dostáva Polievka (MFK Dukla Banská Bystrica).

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je stav v Púchove 0:2! Domácich tak čaká v druhom polčase náročná úloha.

45

Prvý polčas sa skončil.

43

Banská Bystrica dala gól!

Hostia o malú chvíľu pridávajú aj svoj druhý presný zásah, jeho autorom je PATRIK PRIKRYL – 0:2!

42

Žltú kartu dostáva Munyorove (MŠK Púchov).

40

Krátko pred koncom prvého polčasu idú hostia do vedenia o jeden gól! Autorom presného zásahu na 0:1 je VIKTOR TÓTH.

30

Polhodina zo stretnutia v Púchove už uplynula, zatiaľ diváci neboli svedkami žiadneho presného zásahu.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Púchov: Strelčík – Riška (C), Ozimý, Michlík, Krčula, Munyorove, Pilát, Pišoja, Machara, Lacko, Martinček

Náhradníci: Ďurovec – Haviar, Kopiš, Martinko, Pavlovič, Pilný, Kvaššay

MFK Dukla Banská Bystrica: Nôta – Tóth, Gaško, Starší, Dolný, Snitka, Polievka, Prikryl, Migaľa, Savič (C), Willwéber

Náhradníci: Krejčí – Straka, Hrudkay, Vaščak, Kolláti, Holub, Kupčík

Rozhodca: Patrik Kmec – Peter Mihalík, Tomáš Straka, Boris Parilák
V stredu 28.8. je na programe dohrávka štvrtého kola 2. ligy medzi MŠK Púchov a MFK Dukla Banská Bystrica so začiatkom o 17:00.

Domáci futbalisti majú momentálne na svojom konte len dva body z piatich zápasov a sú na samom dne ligovej tabuľky, zatiaľ čakajú na prvú výhru v novej sezóne. Hostia môžu byť naopak veľmi spokojní, na svojom konte majú 12 bodov a to ich dostalo na štvrté miesto, navyše ťahajú skvelú šnúru štyroch výhier v rade. Banská Bystrica tak bude favoritom tohto dohrávaného stretnutia.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..