konec (0:2)

28.08.2019, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • 2. kolo • Michal Raška

Tipsport: 4.8 4.35 1.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:35)
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:11. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.
Je konec tohoto zápasu v rámci 2. kola MOL Cupu. Karviná dnes vyhrála ve Frýdku-Místku 3:1 a postupuje tak dál, zatímco Frýdeckomístečtí se po zbytek sezóny mohou soustředit na MSFL.
Od úvodního výkopu byli hosté ve velkém tlaku, zatímco Lipina bránila v hlubokém bloku a snažila se projít dopředu v rychlých protiútocích. Ve 31. minutě ale hostující hráč nejprve napálil břevno a posléze se obránce Frýdku-Místku dopustil faulu uvnitř vápna. Pokutový kop si tak vzal na starost Dávid Guba, který jej s přehledem proměnil. Ve 43. minutě ještě zvýšil náskok Galuška.
Do druhé půle hosté vstoupili skvěle, když se v 51. minutě prosadil hlavičkou k levé tyči Petráň. V 62. minutě ovšem získali Frýdeckomístečtí penaltu, kterou sice Šumský neproměnil, ale z dorážky skóroval Visič a dal tak domácím menší naději. Hosté si ale závěr zápasu zkušeně pohlídali a gólu jsme se už nedočkali.

90+3

90+3

Posléze se ještě snažil něco vymyslet Putyera, ale jeho střela byla zblokována.

90+2

Teplý se ještě dopustil nedovoleného zákroku a následuje volný kop Karviné.

90+2

Ovšem s volným kopem si obrana hostů poradila i tentokrát.

90+1

Nyní přišel faul ze strany hostujícího hráče na Telnara a Frýdek-Místek má pravděpodobně poslední šanci skórovat.

90

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90

Následně se dostal sice ke střele Bialek, ale jeho pokus by nestačil výšce snad ani brance v rugby.

89

Šumského lob do vápna si zpracovával Telnar, který nakonec vybojoval pro domácí mužstvo rohový kop z pravé strany.

88

Už to vypadalo, že se Mario Telnar dostane do protiútoku, ale nakonec se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

87

Galuškovi se podařilo dostat do šestnáctky soupeře, ale jeho střela byla zblokována domácím obráncem a následuje tak rohový kop Karviné.

86

Nikolas Šumský předvedl skvělou techniku, když se dostal přes obránce, ale jeho zakončení levou nohou nemělo sílu a skončilo tak bezpečně v moci brankáře Pastornického.

85

Michal Petráň se dostal do zakončení, ale jeho střela skončila pouze vedle brány.

84

Karviná si hlídá konec tohoto zápasu a nikam se nežene. Momentálně se tak na trávníku neděje vůbec nic, i když domácí trenér stále burcuje své hráče.

83

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Bukata, přichází Wala.

82

Martin Bukata zůstal ležet na hrací ploše a hra je tak přerušena.

81

Po skvělé kombinaci Frýdeckomísteckých přišel centr Šumského z pravé strany, ale ten našel pouze hlavu hostujícího hráče.

1:3

konec (0:2)

Branky: 62. Visič – 31. Guba (pen.), 43. Galuška, 51. Petráň

Karty:   73. Hýbl (FRM) – 41. Krivák (KAR), 77. Weber (KAR)

Neproměněná penalta: 62. Šumský (FRM), brankář Pastornický zneškodnil

FK Frýdek-Místek: Ciupa – Kebísek, Bialek, Skwarczek (46. Teplý), Hýbl, Kaizar, Hurta, Ožvolda, Šumský, Visič (80. Bányácski), Varadi (C) (57. Telnar)
Náhradníci: Bárta – Literák, Bányácski, Hruška, Kutáč, Teplý, Telnar

MFK Karviná: Pastornický – Putyera, Krivák, Stropek, Čonka – Smrž – Vlachovský, Weber, Bukata (83. Wala), Puchel (35. Galuška) – Guba (C) (48. Petráň)
Náhradníci: Neuman – Ndefe, Rundič, Kouřil, Wala, Galuška, Petráň

Rozhodčí: Alex Denev – Ivo Nádvorník, Kamil Hájek