3:1
konec (2:0, 0:1, 1:0)
22.08.2019, 17:30 • David Mencl (@davidmencl)
Tipsport: 1.25 5.9 7.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.25 - 5.9 - 7.1
HC Slavia Praha – Diables Rouges de Briançon
3:1
konec (2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Martínek (Brož, Duda), 8. Steinocher (Hejda, Kohút), 58. Šmerha (Novák, Vrdlovec) – 25. Richardson (Fauchon, Valentino)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Málek (Michajlov) – Duda, Novák, Hejda, Steinocher, Barák, Antoš, Šmíd – Šmerha, Vrdlovec, Všetečka – Ondráček, Šagát, Furch – Doležal, Kuťák, Šteiner – Brož, Kohút, Martínek
Náhradníci:
Trenér:
Diables Rouges de Briançon:
Blažek (Sanyas) – Morillon, Raats, Igier, Robertson, Mayea, Black – Bonnardel, Chamberland, Gibert, Plouffe, Valentino, Ruel, Andre, Richardson, Chapelier, Fauchon, Romand, Metais, Campbell, Sarlin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čáp, Battěk – Hnát, Žídek
Diváci:
1. třetina | ||||
02:10 | SLA | 1:0 | Martínek (Brož, Duda) | |
03:52 | SLA | 2 | Ondráček, držení hole | |
07:39 | SLA | 2:0 | Steinocher (Hejda, Kohút) | |
07:47 | BRI | 2 | Blažek, zdržování hry / padnutí na puk, odpyká Richardson | |
11:38 | BRI | 2 | Igier, sekání | |
19:00 | BRI | 2 | Igier, sekání | |
19:06 | SLA | 2 | Všetečka, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:45 | BRI | 2 | Raats, držení | |
21:29 | SLA | 2 | Doležal, sekání | |
BRI | 2 | Ruel, sekání | ||
23:10 | SLA | 2 | Steinocher, pozdní dohrání | |
24:57 | BRI | 2:1 | Richardson (Fauchon, Valentino) | |
29:23 | SLA | 2 | Brož, krosček | |
29:27 | SLA | 2 | Hejda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
33:00 | BRI | 2 | Fauchon, napadení | |
37:48 | SLA | 2 | Šteiner, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:38 | BRI | 2 | Valentino, pozdní dohrání | |
47:03 | BRI | 2 | Morillon, sekání | |
50:49 | BRI | 2 | Raats, podrážení | |
54:52 | SLA | 2 | Furch, sekání | |
56:10 | BRI | 2 | Campbell, vysoká hůl | |
57:54 | SLA | 3:1 | Šmerha (Novák, Vrdlovec) | |
58:10 | BRI | 2 | Campbell, napadení | |
58:54 | BRI | 2 | Richardson, vysoká hůl | |
Konec |
Třinec – Olomouc • po prodl. 17:00 2:3
Ústí n/L – Benátky n/J 17:00 7:4
Klatovy – Plzeň 17:30 1:11
Třebíč – Prostějov • po prodl. 17:30 2:4
Slavia – Briançon 17:30 3:1
Liberec – Chabarovsk 17:30 4:1
Detva – Bratislava Capitals 18:00 4:2
Šumperk – Vrchlabí 18:00 7:1
Kolín – Havlíčkův Brod 18:00 6:4
Havířov – Trenčín 18:00 2:3
Litoměřice – Chomutov 18:00 4:3
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 18:00 9:7
Mostečtí Lvi – Děčín 18:00 4:8
Písek – Milevsko 18:00 4:3
Zlín – Kometa Brno 18:00 1:2
K. Vary – Kladno 18:00 7:1
Znojmo – Vítkovice 18:00 3:7
Martin – Jastrzębie 18:00 5:4
58:54
58:10
56:10
54:52
50:49
47:03
41:38
37:48
33:00
29:27
29:23
23:10
21:29
Vyloučení v týmu Diables Rouges de Briançon (Ruel – 2 min., sekání).
20:45
19:06
19:00
11:38
07:47
03:52