22.08.2019, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.5 5.0 4.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Najlepší hráči zápasu:

Košice: Juraj Bezúch
Miškovec: Kyle Beach (21:17:35)
Držiteľom pomocného bodu sa stáva tím DVTK Miškovec.
V prostrednej časti hry ešte dokázali hráči Miškovca znížiť. V priebehu 49. minúty skóroval na 4:2 Beach, ale to bolo posledné, na čo sa maďarský celok zmohol. Košice si teda pripísali prvé dva body do tabuľky za prvé víťazstvo. Nasledovať ešte budú samostatné nájazdy, ktoré rozhodnú o držiteľovi pomocného bodu.

59:48

Bude sa vhadzovať v obrannom pásme DVTK a Rajna sa teda vracia do bránky.

59:40

Hráči Miškovca síce sú nasťahovaní v útočnom pásme, no zatiaľ je to bez strely na bránku.

59:32

Miškovec začal svoju powerplay. Rajna ostal na striedačke.

58:51

Oddychový čas pre Miškovec!

58:51

Tak a máme tu ďalší trest za príliš veľa hráčov na ľade. Tentokrát na strane Košíc.

58:06

Presilovka Košičanov sa začne čoskoro. Jesse Dudás dostáva dve minúty za faul lakťom a 10 minút za nešportové správanie.

57:03

Presilová hra pre Miškovec. Martin Belluš dostáva dve minúty za podrazenie.

56:50

Strelecké zakončenie z hokejky Belluša z ľavého kruhu dokázal Miklós Rajna úspešne eliminovať betónom.

56:22

Strela od modrej čiary z hokejky Kocha vypadla Rajnovi, no Rapáč už následne nedokázal úspešne dorážať.

55:56

Brankár Škorvánek dokázal odolať streleckému zakončeniu z hokejky Nicka Rossa, ktorý vyskúšal jeho pozornosť z ľavého kruhu.

55:22

V tomto zápase už v poradí niekoľký trest za príliš veľa hráčov na ľade. Tentokrát ho dostáva DVTK, odsedí si to Beach.

54:40

Beauvillier zachytil puk v strednom pásme a pre istotu ho posunul dozadu na svojich obrancov, keďže oba tímy práve striedali.