5:4
konec (3:3, 1:1, 1:0)
15.08.2019, 19:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA, Pardubice • Kateřina Kubatková
Tipsport: 3.26 4.8 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.26 - 4.8 - 1.75
HC LERAM Orli Znojmo – HC Košice
5:4
konec (3:3, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Sedlák (McRae, Matuš), 9. Novák (Sedlák), 11. Gago (Bowles), 39. Beránek (Krejčiřík), 43. Sova (Beránek) – 10. Bezúch (Majdan, Vrábel), 15. Majdan (Skokan, Růžička), 16. Faith (Skokan), 21. Bezúch (Klhůfek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Lassila (Nečas) – Sedlák, Jonáš, Bořuta, Stehlík, Sova, Mikliš, Kruckovyč – McRae, Bowles, Gago – Matuš, Novák, Krejčiřík – Mrázek, Bartoš, Beránek – Oščádal, Češík, Kosnar.
Náhradníci:
Trenér:
HC Košice:
Škorvánek (Košarišťan) – Koch, Michalčin, Cibák, Růžička, Boldižár, Čížek, – Bezúch, Klhůfek, Majdan – Faith, Skokan, Belluš – Suja, Bortňák, Köver – Jokeľ, Vrábeľ, Milý.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 420
1. třetina | ||||
05:57 | KOS | 2 | Klhůfek | |
06:50 | ZNO | 1:0 | Sedlák (McRae, Matuš) | |
07:16 | KOS | 2 | Skokan, pozdní dohrání | |
08:18 | ZNO | 2:0 | Novák (Sedlák) | |
09:38 | KOS | 2:1 | Bezúch (Majdan, Vrábel) | |
10:23 | ZNO | 3:1 | Gago (Bowles) | |
11:31 | KOS | 2 | Majdan, hákování | |
14:04 | ZNO | 2 | Stehlík, nedovolené bránění | |
14:27 | KOS | 3:2 | Majdan (Skokan, Růžička) | |
15:28 | KOS | 3:3 | Faith (Skokan) | |
17:55 | KOS | 2 | Klhůfek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:23 | KOS | 3:4 | Bezúch (Klhůfek) | |
21:18 | KOS | 2 | Boldižár, držení | |
23:46 | ZNO | 2 | Mikliš, faul kolenem | |
25:13 | KOS | 2 | Koch, nedovolené bránění | |
27:50 | KOS | 2 | Faith, sekání | |
29:08 | ZNO | 2 | Bartoš, podrážení | |
29:45 | ZNO | 2 | Stehlík, podrážení | |
33:38 | KOS | 2 | Majdan, podrážení | |
38:55 | ZNO | 4:4 | Beránek (Krejčiřík) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:01 | ZNO | 2 | Stehlík, hrubost | |
KOS | 2 | Skokan, hrubost | ||
42:49 | ZNO | 5:4 | Sova (Beránek) | |
46:49 | KOS | 2 | Čížek, krosček | |
49:01 | KOS | 2+10 | Růžička, nedovolené bránění+nesportovní chování | |
Konec |
Jihlava – Česko 16:30 2:5
Ústí n/L – Drážďany 17:00 4:5
Sokolov – Litoměřice 17:00 4:2
Cracovia – Havířov 17:00 4:2
Zug – Vítkovice 17:00 3:2
Chomutov – Novosibirsk 17:30 2:5
Liberec – KooKoo 17:30 3:2
Mladá Boleslav – Litvínov 17:30 4:3
Prostějov – Třebíč 18:00 5:0
Frýdek-M. – Třinec 18:00 1:4
Benátky n/J – Füchse • po prodl. 18:00 3:4
HC Slovan – K. Vary 18:00 2:3
Kometa Brno – Olomouc 18:00 2:0
Havlíčkův Brod – Tábor • po s.n. (2:1) 18:00 2:3
Šumperk – Martin 18:00 5:3
Bílina – Mostečtí Lvi 18:00 3:7
Žďár n/S – Kolín • po prodl. 18:00 4:3
Bratislava Capitals – Skalica 18:30 5:0
49:01
46:49
41:01
Vyloučení v týmu HC Košice (Skokan – 2 min., hrubost).
33:38
29:45
29:08
27:50
25:13
23:46
21:18
17:55
14:04
11:31
07:16
05:57