7:3

konec (2:2, 3:0, 2:1)

15.08.2019, 15:00 • Matěj Hodoval (@M_Hodoval), Jan Rozhon

Přeji příjemný zbytek dne. (17:15:34)
Utkání skončilo jasným výsledkem 7:3 pro tým z německého velkoměsta HC Köln. Dnešní zápas probíhal v klidném tempu, padlo hodně branek, celkem deset. Na datum 15.8.2019 zřejmě nezapomene Luis Üffing, který vstřelil hattrick a k tomu přidal jednu asistenci.

59:59

Kolín právě vstřelil branku!
Vteřinu před hrdina dnšního dne Luis Üffing vyslal do brejku JULIANA CHROBOTA, který s ledovým klidem prostřelil Matyáše Bajgara. O vítězi je rozhodnuto. Asistence Luis Üffing

59:33

Na ledě leží otřesený Reuss Lars. Ale s pomocí spoluhráčů odjel na střídačku.

59:21

Znovu Justin Fuss.

58:29

Miroslav Dani nedokázal proměnit trestné střílení, výborným zákrokem se vytáhl Justin Fuss.

58:29

Bude následovat trestné střílení, které pojede Dani.

58:13

Vypadá to, že o dnešním zápase je rozhodnutu. HC Köln se dokázal dostat do útočného pásma.

58:00

Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:03

Chomutovu zbývají necelé tři minuty, k tomu má ještě přesilovou hru, ale zatím vyslal jen jednu střelu.

56:24

Vyloučení v týmu Kölner Haie (Aichinher – 2 min., držení hole).

56:18

Patrik Pech bekendem vůbec nepřekvapil Justina Fusse.

55:27

Malte Hodi mohl střelou z levého kruhu navýšit dnešní brankovou nadílku o další gól.

53:49

Opět Jan Prokop se natlačuje pře Fusse, ten ale přitiskl beton k pravé tyči a neumožnil mu procpat puk za brankovou čáru.

52:02

Jan Prokop se snaží střelou golfem snížit skóre.

50:16

MAXMILLIAN GLÖTZL se natlačil vší silou před ochránce chomutovské klece a puk protlačil až za brankovou čáru. Bezmocně přihlížející chomutovští spoluhráči Matyáše Bajgara jen bezmocně kroutili hlavami a nevěřícně přihlíželi na to, jak rozhodčí uznává branku. Vypadá to, že o utkání je už rozhodnuto. Nikdy neříkej nikdy, do konce zápasu zbývá 9 minut a zápas není ještě z daleka ukončený. Bez Asistence.

49:52

Opět Jakub Baier střílí, ale jeho střela byla zblokována Wallekem.

49:00

Jakub Baier si obhodil Petersena, ale po kličce nedokázal zakončit.

7:3

Branky a nahrávky: 3. Üffing (Geuss, Sennhenn), 17. Üffing (Chrobot), 22. Bruch (Glötzl, Claster), 34. Üffing (Aichinger, Reuss), 37. Hodi (Korus, Petersen), 51. Glötzl, 60. Chrobot (Üffing) – 9. Jaroš (Pöschl, Prokop), 15. Jaroš (Pöschl, Pech), 45. Jakub (Peter, Dani)

Kölner Haie: Fuss (Lunemann)– Korus, Sennhenn, Aichinger, Munzenberger, Wallek, Glotzl, Geuss, Schmidt – Hodi, Reuss, Chrobot, Van Den Ven, Peters, Petersen, Seidel, Martinovic, Uffing, Bruch, Kohler, Calster

Piráti Chomutov: Bajgar (Petržílka) – Holec, Jungvirt, Ludvík, Matějka, Petrásek, Poschl, Vaněk, Šuráň – Baier, Benda, Berčík, Dani, Janeček, Jaroš Lobodowski, Prokop, Pech, Švec

Rozhodčí: Červenka – Mráz, Hanák

01:22 CHM 2 Dani, krosček
02:30 KEC 1:0 Üffing (Geuss, Sennhenn)
08:01 CHM 0:1 Jaroš (Pöschl, Prokop)
13:33 KEC 2 Reuss, držení
14:26 CHM 1:2 Jaroš (Pöschl, Pech)