Evropská liga (předkola)

RC Štrasburk – PFK Lokomotiv Plovdiv

1:0

konec (1:0)

15.08.2019, 20:30 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • 3. předkolo • Vojtěch Olšr

Tipsport: 1.49 4.44 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Začíná tříminutové nastavení.

90

Na pravé straně nyní obrana Štrasburku nechala trochu prostoru střídajícímu Georgi Ilievovi, který po prvotním zákroku gólmana ještě našel jednoho z dobíhajících spoluhráčů, tomu byl ovšem po gólové dorážce zahlášen jednoznačný ofsajd!

83

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Simakan, přichází Martin.

83

Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Karagaren, přichází Junior.

76

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Corgnet, přichází Lala.

76

Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Umarbaev, přichází G. Iliev.

64

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Da Costa, přichází Ajorque.

63

Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Vitanov, přichází Gustavo.

63

63. Ezeho gólová příležitost

63

Po Karagarenově dobrém míči se na zadní tyči úplně sám ocitl Eze, nigerijský fotbalista ovšem ze slibné pozice hlavou kompletně minul oblast tří týčí!

56

56. Umarboev přidělal vrásky na čele vlastnímu gólmanovi

56

Plovdiv nyní nebyl daleko od vlastního gólu! Po Lienardově točeném balónu z levé strany neohrabaně hlavičkoval Umarboev a notně protáhl svého brankáře!

30

30. Žlutá karta pro Simakana

30

Mohamed Simakan na půli hřiště skluzem poslal na trávník Ezeho a za své počínání spravedlivě vyfasoval žlutou kartu.

8

8. ZOHI - 1:0

7

Tým Strasbourg právě vstřelil branku!
Domácí jdou rychle do vedení, prodloužení tedy dnes neuvidíme! Lienard dostal po rychlém přechodu do ofenzívy prostor na středu pole, jehož následně mohl zužitkovat také na pravém křídle dobíhající LUCIEN KEVIN ZOHI, který utaženou ránou pod gólmana otevřel skóre zápasu!