Evropská liga (předkola)

SC Braga – Brøndby IF

3:1

konec (2:0)

15.08.2019, 20:45 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • 3. předkolo • David Suchý

Tipsport: 1.48 4.76 6.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 2:10. (22:37:18)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Bragy, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. Druhý poločas nebyla z hlediska atraktivity zrovna atraktivní, nicméně jsme se i přesto dočkali dalších dvou branek, přičemž tu první měli na svědomí domácí. V koncovce utkání se Brøndby snažilo nepříznivý výsledek alespoň zkorigovat, což se mu nakonec přeci jenom podařilo.

90+3

90+2

Následně došlo k přenesení hry na levou stranu, kde se nacházel obránce Caju, který se ještě snažil oslovit kolegu Paulinha.

90+1

Braga se v koncovce utkání nikam nežene, naopak si pohrává s míčem na vlastní polovině, což jí v tuto chvíli maximálně vyhovuje.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem, kde by nějaká ta branka mohla klidně padnout.

88

Hostující brankář Schwabe opět obstaral odkop od své branky, který poslal na levou stranu hrací plochy, kde se ve vzdušném souboji prosadil Lindstrom.

87

Krátce před koncem utkání ještě jeden rohový kop pro hostující mužstvo.

85

85. BJUR - 3:1

85

Brøndby právě vstřelilo branku!
Tak přeci jenom tady máme kontaktní branku! Dánskému celku se podařilo s míčem přejít na útočnou polovinu, tam si do pokutového území seběhl střídající PETER BJUR, který přízemním zakončením propálil brankáře.

85

Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. O postupujícím do čtvrtého předkola je dávno rozhodnuto, hosté by rádi tento zápas zkorigovali.

84

Domácí hráči nikam nespěchají, navíc k tomu nemají jediný důvod. Esgaio proto držel míč na vlastní polovině, poté ho ale dalekonosně nakopl na Murila.

83

Mezitím to po pravém křídle zkoušel domácí Paulinho, který raději ještě vyprodukoval zpětnou nahrávku, která směřovala až na vlastní polovinu hřiště.

82

Nakonec se nehrálo něco málo kolem minuty, avšak Braga už nemůže střídat. Zároveň do konce zápasu zbývá deset minut, což není zrovna mnoho.

81

V současné době se nehraje, v bolestech totiž skončil na zemi jeden z domácích hráčů. Hlavní sudí tak hru raději přerušil, chvíli se hrát nebude.

80

Standardní situace nepřinesla nic nebezpečného, avšak poté fauloval Radošević. To vše znamená, že domácí budou zahrávat další volný kop.

79

Hlavní sudí si všiml dalšího nedovoleného zákroku, tentokráte z dílny hostujícího Borkeeieta, který kousek od pokutového území sáhl k faulu.