1:1
konec (0:0)
15.08.2019, 19:00 • Solna Arena, Solna • 3. předkolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)
Tipsport: 1.44 4.46 8.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.44 - 4.46 - 8.34
AIK Stockholm – Šeriff Tiraspol
1:1
konec (0:0)
Branky: 61. Bahoui – 86. Boban
Karty: 49. Elyounoussi (AIK) – 27. Mužek (TRS), 38. Kendyš (TRS), 44. Lukić (TRS)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 16:17.
AIK Stockholm:
Linnér – Granli, Karlsson, Mets – Lundstrom, S. Larsson, Adu, Salétros (59. Bahoui), Lindkvist – Goitom (C), T. Elyounoussi (90. Dimitriadis).
Náhradníci: Janošević – Dimitriadis, Bahoui, Michel, Hussein, Rashidi, Sigthórsson. Trenér: Rikard Norling.
Trenér:
Šeriff Tiraspol:
Mikulić – Palčič (66. Hordijenko), N'Diaye, Mužek (90. Jach), Cristiano – Borysiuk, Kendyš (C), Lukić – Latifi, Tambe (79. Balima), Boban.
Náhradníci: Celeadnic – Jach, Balima, Belousov, Palić, Hordijenko, Cojocaru. Asistent trenéra: Victor Mihajlov.
Trenér:
Rozhodčí: Roi Reinshreiber (ISR). Asistenti: David Elias Biton (ISR), Dvir Shimon (ISR). Čtvrtý rozhodčí: Ziv Adler (ISR)
Diváci: 13122
První zápas: Šeriff Tiraspol - AIK Stockholm 1:2
Helsinki – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo Tbilisi – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak – Thun 18:45 2:1
AIK Stockholm – Šeriff 19:00 1:1
BATE – Sarajevo 19:00 0:0
FK Sūduva – M. Tel-Aviv 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 19:00 2:1
Zorja Luhansk – Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Ml. Boleslav – FCSB 19:00 0:1
Apollon Limassol – Austria 19:00 3:1
Salihorsk – Turín 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Malmö 19:00 1:0
New Saints – Ludogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
H. Be'er Sheva – Norrköping 19:30 3:1
Valletta – Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Universitatea Craiova 20:00 1:1
Plzeň – Antverpy • po prodl. 20:00 2:1
Frankfurt – Vaduz 20:30 1:0
Eindhoven – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Štrasburk – Loko Plovdiv 20:30 1:0
Aris Soluň – Molde • po prodl. 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Pjunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
Espanyol – Luzern 21:00 3:0
49
44
38
27