4:2
konec (2:0, 1:0, 1:2)
15.08.2019, 17:00 • ZS Ostrov • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
Tipsport: 2.25 4.5 2.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.25 - 4.5 - 2.25
HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice
4:2
konec (2:0, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Švec (Stříbrný, Bernáth), 10. Vrána (Zadražil), 37. Vracovský, 44. Vracovský (Rohan) – 53. Kropáček (Vitouch, Štohanzl), 58. Korkiakoski (Marcel)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
D. Fečo (Kuchař) – Bernáth, Vodička, Tomeček, Tureček, Michálek, Zavřel – Vracovský, Rohan, Kovařík, Kuběna, Zadražil, Osmík, Švec, Vrána, Stříbrný, M. Fečo, Bečvář, Čurda,
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice:
Škorpík (Král) – Procházka, Pavlas, Dajčar, Strejček, Kukla, Marcel – Voženílek, Korkiakoski, Kangas, Střondala, Šik, Grim, Štohanzl, Vitouch, Kropáček, Hajšman, Arnošt, Sklenář
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek, Grech – Belko, Juránek
Diváci:
1. třetina | ||||
02:28 | SOK | 1:0 | Švec (Stříbrný, Bernáth) | |
07:20 | LTM | 2 | Marcel, hákování | |
09:15 | SOK | 2:0 | Vrána (Zadražil) | |
14:49 | SOK | 2 | Osmík, nedovolené bránění | |
15:53 | SOK | 2 | Michálek, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:44 | SOK | 2 | Zadražil, hákování | |
21:16 | LTM | 2 | Dajčar, krosček | |
27:38 | SOK | 2 | Rohan, hrubost | |
28:34 | LTM | 2 | Pavlas, nedovolené bránění | |
36:27 | SOK | 3:0 | Vracovský | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:42 | SOK | 2 | Tureček, držení | |
LTM | 2 | Šik, nesportovní chování | ||
42:35 | LTM | 2+10 | Marcel, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
43:43 | SOK | 4:0 | Vracovský (Rohan) | |
45:42 | SOK | 2 | Zavřel, sekání | |
49:45 | SOK | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Fečo | |
52:25 | LTM | 4:1 | Kropáček (Vitouch, Štohanzl) | |
54:26 | LTM | 2 | Grim, hrubost | |
57:06 | LTM | 4:2 | Korkiakoski (Marcel) | |
Konec |
Jihlava – Česko 16:30 2:5
Ústí n/L – Drážďany 17:00 4:5
Sokolov – Litoměřice 17:00 4:2
Cracovia – Havířov 17:00 4:2
Zug – Vítkovice 17:00 3:2
Chomutov – Novosibirsk 17:30 2:5
Liberec – KooKoo 17:30 3:2
Mladá Boleslav – Litvínov 17:30 4:3
Prostějov – Třebíč 18:00 5:0
Frýdek-M. – Třinec 18:00 1:4
Benátky n/J – Füchse • po prodl. 18:00 3:4
HC Slovan – K. Vary 18:00 2:3
Kometa Brno – Olomouc 18:00 2:0
Havlíčkův Brod – Tábor • po s.n. (2:1) 18:00 2:3
Šumperk – Martin 18:00 5:3
Bílina – Mostečtí Lvi 18:00 3:7
Žďár n/S – Kolín • po prodl. 18:00 4:3
Bratislava Capitals – Skalica 18:30 5:0
54:26
49:45
45:42
42:35
41:42
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tureček – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Šik – 2 min., nesportovní chování).
28:34
27:38
21:16
20:44
15:53
14:49
07:20