Česká fotbalová liga (B)

SK Zápy – FK Dukla Praha B

5:2

konec (3:0)

11.08.2019, 17:00 • Teletník arena, Zápy (CZE) • 1. kolo • Info o změnách stavu (Filip Lefenda)

Tipsport: 1.25 4.7 7.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Dukla B právě vstřelila branku!
Hosté o sobě dali krátce před koncem podruhé vědět. Gól TOMÁŠE KOTTA ale znamená už jen kosmetickou úpravu skóre.

69

Zápy právě vstřelily branku!
Zápy si berou čtyřbrankové vedení zpět a kráčí za prvními třemi body v nové sezóně. Pátou trefu obstaral TOMÁŠ MATĚJKA.

56

Pražané zaznamenávají čestný úspěch a zásluhou ŠTĚPÁNA STUDNIČKY snižují.

48

Domácí fotbalisté vstupují povedeně i do druhé půle a vedou již o čtyři branky. Podruhé v utkání se trefil PETR PUTZ.

37

Zápy svou herní převahu korunují krátce před přestávkou třetí trefou. Prosadil se VOJTĚCH HRON.

10

Zápy udílejí rezervě Dukly lekci z produktivity a vedou po zásahu MARTINA JELÍNKA už 2:0.

4

Domácí jdou velmi rychle do vedení! Krátce poté, co Zápy kopaly první roh, otevírá skóre PETR PUTZ.

5:2

konec (3:0)

Branky: 4. Putz, 10. Jelínek, 37. Hron, 48. Putz, 69. Matějka – 56. Studnička, 87. Kott

Karty:   40. Putz (ZAP), 55. Matoušek (ZAP) – 9. Mentberger (DKB), 28. Ullman (DKB), 82. Houha (DKB), 85. Kovernikov (DKB)

SK Zápy: Soukup – Hakl, Jelínek, Pávek, Hašek, Matoušek (67. Skuhravý), Eliáš, Putz (78. Stehno), Koutenský, Hron, Matějka (82. Duben)
Náhradníci: Doležal, Duben, Stehno, Skuhravý

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Kovernikov, Kosík (60. Veniger), Mentberger (70. Kolman), Lauko, Kott, Bezdička, Kim (70. Houha), Ullman, Jakab (46. Studnička), Fišl (60. Novák)
Náhradníci: Janda – Studnička, Novák, Kolman, Houha, Veniger, Janko

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Matyš