4:2

konec (2:0)

11.08.2019, 16:00 • Stadion Pod Vinicí • 1. kolo • David Klier

Tipsport: 1.8 3.7 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce! Rezerva Pardubic vedla po poločase góly Žifčáka a Lněničky 2:0. Hned pár minut po pauze snížil na rozdíl jediné branky Vojtěch Novotný. Na 3:1 poté upravil Lee, který proměnil skvělou přihrávku Žifčáka v gól. Hosté se ale nevzdali a v 70. minutě to znovu bylo pouze o gól, když Ježek přešel přes Čiháka s Hrnčířem a zakončil do odkryté branky. Ani to ale nepomohlo hostům k bodovému zisku, v 75. minutě totiž upravil skóre na konečných 4:2 Ladislav Mužík. (17:55:09)

90+4

90+4

Žlutou kartu dostává Pavel Nesvadba (FK Přepeře).

90+2

Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Filip Stýblo.

90+1

Po přihrávce Bureše Pavlata centroval pod sebe, našel ale jen kopačky protihráče.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Lukáš Zukal (FK Pardubice B) uviděl druhou žlutou kartu za faul a tudíž musí předčasně do kabin!

88

Žlutou kartu dostává Michal Pavlata (FK Přepeře).

88

Hosté jsou na míči a snaží se protlačit se do zakončení.

86

Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Jubyeong Park, přichází Vojtěch Bureš.

85

Žlutou kartu dostává Lukáš Zukal (FK Pardubice B).

83

Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Ondřej Pavlas.

81

Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Filip Jarosz, přichází Jakub Elbel.

80

Hosté se dopustili útočného faulu, tudíž budou muset znovu bránit.

75

75. MUŽÍK - 4:2

75

Pardubice "B" právě vstřelily branku!
Na pravé straně Lněnička rozehrál autové vhazování na LADISLAVA MUŽÍKA. Ten se s míčem otočil a chtěl odcentrovat, míč však skončil v brance, 4:2!