Copa Libertadores

LDU Quito – Club Olimpia

3:1

konec (1:0)

24.07.2019, 02:30 • Estadio de Liga Deportiva Universitaria (Quito) • Osmifinále • Ondřej Černý

Tipsport: 1.68 3.27 5.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (04:30:42)
Dnešní utkání nabídlo spoustu branek uznaných i neuznaných. V prvním poločase se prosadil domácí Ayovi už ve 12. minutě. Následně nebyla uznána branka hostujícího Sily, protože jeho spoluhráč Camacho hrál předtím rukou. Ve druhém poločase se hned v úvodu prosadil Aguirre, ale jeho branka nebyla uznána kvůli malinkatému ofsajdu. Pak už padaly pouze branky uznané. V 61. minutě vyrovnal hostující Rojas parádní ranou za vápnem. Skóre na stranu domácích vrátil v 73. minutě Julio. Pět minut před koncem dal poslední branku utkání Aguirre, když se prosadil z přímého kopu za vápnem.
Odveta se hraje 31.7. od 2:30 na stadionu Olimpie.

90+6

90+6

K míči se postavil Silva, jehož centr našel ve vápně Ariase. Jenomže Arias hlavičkoval ve slibné pozici nad branku.

90+5

Hosté mají ještě k dispozici přímý kop ze střední vzdálenosti.

90+4

Žlutou kartu dostává Rojas (Club Olimpia).

90+2

Ke střele se zpoza vápna dostal domácí Cazares. Jeho střela mířila pouze nad branku soupeře.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89

Střídání v týmu LDU Quito: ze hřiště odchází Orejuela, přichází Vega.

88

Střídání v týmu Club Olimpia: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Ortega.

88

Střídání v týmu LDU Quito: ze hřiště odchází Cruz, přichází Ayala.

87

Nejlepším hráčem utkání byl fanoušky zvolen Rodrigo Aguirre.

86

Domácí fanoušci jsou pochopitelně s výsledkem spokojeni, takže na stadionu panuje výborná atmosféra.

85

85. AGUIRRE - 3:1

85

LDU Quito právě vstřelilo branku!
Antonio Valencia přišlápl míč RODRIGU AGUIRREMU, který levou nohou poslal míč k levé tyči hostující branky – 3:1.

85

Střídání v týmu Club Olimpia: ze hřiště odchází Torres, přichází Fernandez.

84

Aguirre byl faulován. Domácí tým má k dispozici přímý kop z nějakých metrů.

83

Domácí Valencia chtěl přenést hru na druhou stranu, jenomže jeho centr pro Julia Santose byl až moc vysoký.

3:1

konec (1:0)

Branky: 12. Ayovi (Orejuela), 73. Julio (Julio), 85. Aguirre (Valencia) – 61. Rojas (Torres)

Karty:   6. Valencia (LDQ), 81. Caicedo (LDQ) – 18. Alcaraz (CBO), 28. Camacho (CBO), 90+4. Rojas (CBO)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:10.

LDU Quito: Gabbarini – Valencia, Caicedo, Rodriguez, Cruz – Cazares, Orejuela – Julio Santos, Julio Palacios, Ayovi Plata – Aguirre
Náhradníci: Nazareno, Alcivar, Angulo, Ayala, Chicaiza, Martinez, Munoz, Murillo, Ordonez, Quinteros, Realpe, Vega

Club Olimpia: Azcona – Otalvaro, Alcaraz, Arias, Torres – Leguizamom, Rojas – Silva, Camacho, Sanchez – Santa Cruz
Náhradníci: Silva, Caballero, Caceres, Candia, De la Cruz, Fernandez, Olivera, Ortega, Ovelar, Rolon

Rozhodčí: Loustau P. (Argentina)