Liga mistrů (předkola)

NK Maribor – AIK Stockholm

2:1

konec (2:1)

24.07.2019, 20:15 • Ljudski vrt, Maribor • 2. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.59 3.04 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:7. (22:13:19)
Fotbalisté Mariboru v úvodním zápase druhého předkola Ligy mistrů porazili AIK Stockholm 2:1, do odvety ale jsou postupové šance zcela otevřené.

Domácí byli zejména ve druhém poločase výrazně lepším týmem, po poločasovém vedení už se jim ale nepovedlo zvýraznit svůj náskok před těžkou odvetou.

90+4

90+4

Následný roh Maribor rozehrál po zemi a soupeřovu branku už nijak neohrozil.

90+3

90+3. Kronaveter nechal vyniknout Linnera.

90+3

Ještě jedna dobrá příležitost pro domácí! Do Milcova centru se z voleje položil Kronaveter a Oscar Linner míč mířící pod břevno dokázal konečky prstů vyrazit nad branku!

90+1

Až v závěru první nastavené minuty se hra zase rozeběhla.

90+1

Rozhodčí Stegemann oddaluje závěrečný hvizd o čtyři nastavené minuty, stále se ale nehraje při ošetření Elyounoussiho.

90

Tarik Elyounoussi byl faulován na útočné polovině a norský fotbalista bude muset být ošetřen.

89

Kronaveterovi ale nevyšel další centr, hosté se bezpečně ubránili.

89

Sebastian Larsson přidržel pronikajícího Vancaše a domácí dostávají možnost standardní situace od postranní čáry.

87

Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Tavares, přichází Mešanovič.

87

Střílený centr Vancaše skončil až za brankou Oscara Linnera, domácí chystají své druhé střídání.

86

Centr Adua úplně promáchl brankář Pirič a měl velké štěstí, že u vzdálenější tyče nečíhal někdo v bílém.

85

Vancaš z dobrých třiceti metrů výrazně netrefil hostující branku.

84

Centr Vilera hosté odvracejí za postranní čáru, právě Viler může vhazovat.

82

Hosté pozvolna rozehrávají ve středu hřiště a hledají cestu do domácí defenzivy.