0:2 3:6, 2:6

15.07.2019, 11:42 • Kurt č. 1, Amersfoort (NED) • 1. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 3.83 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

Čistou hrou ukončuje Adam Pavlásek zápas, v němž po setech 6:3 a 6:2 poráží Wanga a postupuje v Amersfootu do druhého kola!

0-40

Rodák z Bílovce má tři mečboly! Wang už působí hodně odevzdaným dojmem.

1:4

Druhý ano! Rodák z Bílovce podruhé v setu brejkuje Wanga a výrazně se tak přiblížil k postupu do druhého kola.

15-40

Český tenista je vposledních minutách jasně lepším tenistou. Nyní má další dva brejkboly!

40-15

Teď už ale přichází, a to rovnou dva!

0:1

Ano! Na třetí pokus Adam Pavlásek dokázal prolomit soupeři servis a hned v úvodu druhé sady je ve výhodě brejku!

40-A

Tak že by do třetice všeho dobrého? Pavlásek zvítězil ve výměně a má brejkbol.

40-A

Avšak následující výměna patřila znovu českému tenistovi, jenž tak má druhý brejkbol.

40-A

Vzápětí je tu další vítězný fiftýn českého tenisty, kerý mu přináší brejkbol!

3:6

Jenže ten druhý už nikoliv! Adam Pavlásek získává první set v poměru 6:3 a on je tak tím, jenž se přiblížil v Amersfoortu k postupu do druhého kola.

0-40

Rodák z Bílovce míří za ziskem první sady, k dispozici má totiž hned tři setboly!

2:4

Výborně! Rodák z Bílovce podruhé v dnešním utkání brejkuje Francouze a ujímá se vedení 4:2!

40-A

Český tenista zíksává druhý fiftýn v řadě a má brejkbol!

1:2

A ten využívá. Wang zahrál do u sítě stojícímu pavláskovi dobrý míček pod nohy, český tenista následně zahrál příliš vysoký stopvolej. Returnující hráč v klidu doběhl míček a forhendovým prohozem po lajně snižuje na 1:2.

40-30

Pavlásek pouštěl lob soupeře do autu, jenže ten bohužel skončil v kurtu! I Francouz se tak dostává k brejkbolu.