27.06.2019, 01:00 • Gillette Stadium • Michal Raška

Tipsport: 2.27 3.63 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:03:25)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:19.
Je konec. Tento zápas nakonec skončil remízou 1:1, což je asi spravedlivý výsledek. První poločas patřil domácím, když se ve 31. minutě prosadil Bye. Ve druhé půli ovšem měla Philadelphia obrovský tlak a nakonec v 84. minutě srovnal Przybylko.

90+3

90+2

Následně se sice dostali k míči hosté, ovšem ti se dopustili jen faulu.

90+1

Domácí získali autové vhazování na své polovině.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

88

Posléze se sice dopředu dostal New England, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

87

Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Zahibo, přichází Fagundez.

86

Hosté ovšem chtějí z tohoto zápasu více a získali rohový kop.

84

84. Kacper PRZYBYLKO - 1:1

84

Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté se přece jenom dočkávají srovnávací branky na 1:1! Picault předvedl skvělé zrychlení a dostal se tak dovnitř vápna, kde poslal míč před bránu a tam si jej srazil domácí obránce směrem do vlastní branky, kde ještě stačil míč tečovat KACPER PRZYBYLKO a gól tak patří jemu. Asistence: Fafa Picault.

82

Domácí přišli o míč, jelikož se dopustili faulu.

80

Je před námi poslední desetiminutovka a New England stále hájí těsně vedení 1:0.

79

Hosté to zkusili po levé straně, ovšem je z toho opět jen ofsajd, ve kterém se ocitl útočník Philadelphie.

77

Domácí nyní získali rohový kop z levé strany a mohou tak zvýšit svůj náskok.

75

Agudelo potřebuje ošetření a hra je tak pozastavena.

72

Držení míče ve druhé půli je drtivé a aktuálně má Philadelphia 81% držení míče.

70

Philadelphii nezbývá nic jiného, než to stále zkoušet směrem dopředu, ale zatím je to marné.

68

Posléze hosté získali také autové vhazování a mohou tak jít směrem dopředu.

67

Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Penilla, přichází Caicedo.

66

Dlouho to ale netrvalo a u míče už je opět Philadelphia.

65

Wágner za žádnou cenu přes sebe nepustil protihráče a uviděl žlutou kartu.

64

Hosté stále svírají soupeře, ale nedaří se jim vystřelit na bránu a skóre tak zůstává nezměněno.

62

Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Santos, přichází Picault.

61

Bunbury uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.

59

Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

56

Philadelphia vstoupila do druhé půle velice svěže a zatím je lepším týmem na hrací ploše.

54

Monteiro byl v souboji příliš tvrdý a je mu ta odpískán faul. U míče bude domácí celek New England.

52

Střela hostujícího hráče sice orazítkovala tyč, ovšem už dříve se nacházel v ofsajdovém postavení.

50

Opět to jsou hosté, kteří drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

48

Sudí posoudil souboj dvou hráčů jako čistý a u míče tak bude Philadelphia.

46

Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Aaronson, přichází Ilson.

46

Druhý poločas začne přibližně v 02:10.
První poločas je u svého konce a New England zatím vede nad Philadelphií 1:0. O jedinou branku se zatím postaral ve 31. minutě Bye. Zatím se hraje nahoru dolů, ovšem domácí jdou lepším týmem na trávníku a zaslouženě tak vedou.

45+2

45+1

Domácí se sice dostali až na hranici malého vápna, ale následná přihrávka skončila v moci gólmana Freeseho.

45

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

45

Medunjanin dostal za řeči žlutou kartu, která tak byla zcela zbytečná.

44

Opět je míč v zámezí, jelikož křížný pas Philadelphie nenašel dotyčného hráče.

43

Momentálně toho hra moc nepřináší a následuje tak autové vhazování pro New England.

41

Ovšem posléze Philadelphia nedokázala vymyslet nic vážnějšího a hodně nepřesný nákop skončil pouze v moci brankáře.

40

Volný kop domácího mužstva nepřinesl žádné větší pozdvižení, protože soupeř si s ním dokázal poradit bez problémů.

38

Hosté tentokrát získali autové vhazování na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

37

Santos si nyní něco vyřizuje se sudím, ovšem ten jej nekompromisně posílá pryč.

35

Ovšem další útočné snažení hostů je u konce, protože přišel jen další faul ze strany Philadelphie.

34

Philadelphia chce co nejdříve odpovědět a srovnat nepříznivý stav utkání.

33

Nyní uviděl domácí kapitán Gil žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

31

31. Brandon BYE - 1:0

31

Tým New England právě vstřelil branku!
Domácí otevírají brankový účet tohoto utkání a jdou tak do vedení! Carles Gil pohotově rozehrál rohový kop, když viděl u bližší tyče volného BRANDONA BYE, jenž z první překonal brankáře soupeře. Asistence: Carles Gil.

30

Agudelo si hledal místo ke střele, které nakonec našel, ale svůj projektil poslal vedle levé tyče.

29

Trusty poslal soupeře tvrdým zákrokem k zemi a uviděl od hlavního sudího žluté napomenutí.

28

28. Santosovo nepřesné zakončení.

28

Santos se dostal do zakončení uvnitř vápna po skvělém centru z levé strany, ale jeho pokus letěl mimo!

27

Centry se ovšem domácím zatím moc nedaří a míč skončil opět v moci brankáře Freese.

26

Domácí to zkoušeli z pravé strany, ovšem následný přízemní centr byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.

25

Przybylko to zkusil zpoza vápna, ovšem jeho technická střela mířící na zadní tyč, skončila vedle brány.

24

Velké problémy měl New England na polovině soupeře, kde nakonec přišel faul Zahiba a tím snaha o útok skončila.

22

Nakonec se ale hostující hráč nachytal v ofsajdovém postavení.

21

Tentokrát Philadelphia získala volný kop z levé strany a může tak ohrozit domácí svatyni.

19

Stále se hraje nahoru dolů, ovšem o něco lepším týmem je hostující celek.

16

Santos byl zfaulován a volný kop si tak vyzkouší tak Philadelphia.

15

Ovšem s centrem si hostující obrana poradila bez problémů.

14

Domácí momentálně mají ze hry více, jelikož Wagner se dopustil faulu a New England tak získal volný kop z pravé strany.

13

Domácí se sice dostali do vápna soupeře, ovšem následný centr jen proletěl šestnáctkou do zámezí.

12

Aaronson už to se svou dravostí přehnal a za další nedovolený zákrok vidí žlutou kartu.

12

Posléze ovšem přišel jen nepovedený nákop domácích, který skončil v moci brankáře Freeseho.

11

Hra se nyní hodně kouskuje, jelikož se především hosté dopouštějí faulů ve středu hrací plochy.

10

Castillo byl okopáván, až šel k zem a hlavní rozhodčí tak hostům odpískal nedovolený zákrok.

9

Další nákop hráčů z hostujícího celku skončil jen u domácího brankáře Knightona.

8

Santos se nedostal s míčem do šestnáctky New England, nýbrž se dopustil faulu.

7

Následný roh ovšem nepřinesl nic zajímavého a dopředu může jít Philadelphia.

6

Akce New Englandu byl ukončena sraženou střelou a následuje tak rohový kop.

4

Na začátku zápasu se hraje nahoru dolů a míč skončil pouze u brankáře hostujícího celku.

3

Posléze se hosté se štěstím dostali do vápna domácího mužstva, ale ohrožení branky nepřišlo.

2

Domácí to zkusili po pravé straně, ovšem nakonec z toho byl pouze ofsajd.

1

New England Revolution: Knighton – Bye, Farrell, Anibaba, Castillo – Calcedo Mosquera, Zahibo, Gil (C) – Agudelo, Bunbury, Penilla
Náhradníci: Cropper – Caicedo, Caldwell, Delamea, Fagundez, Jones, Rennicks

Philadelphia Union: Freese – Gaddis, Elliott, Trusty, Wágner – Bedoya (C), Medunjanin, Monteiro Alvangera – Aaronson – Przybylko, Santos
Náhradníci: Carlos – Collin, Fabinho, Fontana, McKenzie, Ilson, Picault

Rozhodčí: Saghafi N. (Usa).
New England Revolution se ve Východní konferenci nachází až na 11. místě se šestnácti body a skóre 17:33. Start do sezóny měl New England velice špatný, ovšem z posledních čtyř zápasů dokázal získat osm bodů.
Philadelphia Union je na 1. příčce se třiceti jedna body a skóre 31:20. Na druhý Montreal má náskok čtyři body a vše tak jde jako po másle.
V dalším zápase americké MLS se proti sobě utkají týmy New England Revolution a Philadelphia Union. Naposled se spolu tato mužstva utkala v květnu na půdě Philadelphie, která vyhrála naprosto jasně 6:1. Dnes se ovšem bude hrát na Gillette Stadium. Ten nabídne kapacitu pro 66 829 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.