Přípravný zápas

Jagiellonia Białystok – MFK Ružomberok

2:1

konec (1:0)

26.06.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Białystok • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.8 3.7 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jagiellonia Białystok poráža v prípravnom stretnutí MFK Ružomberok 2:1! (18:45:38)

90

83

Bialystok dal gól!
V 83. minúte idú domáci znova do vedenia – 2:1! Autorom presného zásahu je JAKUB WOJCICKI.

67

Ružomberok dal gól!

V 67. minúte hostia vyrovnávajú na 1:1! Autorom presného zásahu je TIHOMIR KOSTADINOV.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vyhrávajú domáci 1:0!

45

Prvý polčas sa skončil.

34

V 34. minúte sa domáci ujímajú vedenia 1:0! Autorom gólu domácich je PATRYK KLIMALA.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Príprava fortunaligových celkov je už v plnom prúde, tímy sa pripravujú na začiatok novej sezóny. Dnes je na programe prípravné stretnutie medzi Jagiellonia Białystok a MFK Ružomberok so začiatkom o 17:00.

Jagiellonia Białystok je poľský celok, ktorý pôsobí v tamojšej najvyššej súťaži. V uplynulom ročníku sa prebojoval do skupiny o titul, kde mu len tesne ušla miestenka do predkola Európskej ligy. MFK Ružomberok takisto bojoval v uplynulom ročníku Fortuna ligy v skupine o titul, kde napokon skončil na vynikajúcom treťom mieste a zahrá si tak v predkole Európskej ligy, narazí však na ťažkú prekážku a to bulharský Levski.

Toto prípravné stretnutie zrejme jasného favorita nemá. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..