7:2

konec (1:1)

26.06.2019, 16:00 • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.7 3.8 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sereď zvíťazila v tomto prípravnom stretnutí nad Litovským Mikulášom 7:2! (17:46:32)

90

83

Sereď dala gól!

Je tu ďalší klinec do rakvy Liptovského Mikuláša, domáca Sereď vyhráva v 83. minúte 7:2!

78

Sereď už teda totálne ničí svojho súpera, v 78. minúte vyhráva 6:2!

75

Domáci v 75. minúte vedú už o tri góly a zrejme je tak o osude tohto prípravného stretnutia rozhodnuté – 5:2!

69

V 69. minúte je už vedenie domácich dvojgólové – 4:2!

68

S gólmi sa nám nejako roztrhlo vrece, zakrátko domáci otáčajú vývoj tohto prípravného stretnutia vo svoj prospech – 3:2!

65

Dlho sa však hostia z vedenia neradovali, domáci vyrovnávajú v 65. minúte na 2:2!

62

Liptovský Mikuláš dal gól!

V 62. minúte tohto prípravného stretnutia sa hostia opäť ujímajú vedenia – 1:2!

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je stav nerozhodný 1:1!

45

Prvý polčas sa skončil.

34

V 34. minúte tohto prípravného stretnutia domáci vyrovnávajú na 1:1!

5

V 5. minúte tohto prípravného stretnutia sa hostia ujímajú vedenia – 0:1!

1

Stretnutie sa práve začalo.
Príprava fortunaligových celkov je už v plnom prúde, tímy sa pripravujú na začiatok novej sezóny. Dnes je na programe prípravné stretnutie medzi ŠKF iClinic Sereď a MFK Tatran Liptovský Mikuláš so začiatkom o 16:00.

Sereď ako nováčik súťaže prekvapil, keď sa prebojoval do skupiny o titul. Tam už síce nijak výrazne neoslnil, ale vyhol sa bojom o záchranu a tak si Sereď zahrá najvyššiu súťaž aj v novom ročníku. Liptovský Mikuláš je už tradičným účastníkom našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. Túto sezónu bol Liptovský Mikuláš dlho v hre o druhé barážové miesto o najvyššiu súťaž. Prišli však horšie výsledky a tak z toho bolo napokon na Liptove štvrté miesto.

Dnes tak uvidíme konfrontáciu dvoch slovenských tímov. Favoritom je celok z Fortuna ligy, ale je to príprava, v ktorej sa rodia aj prekvapivé výsledky.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.