Mistrovství světa U20

Itálie – Ekvádor

0:1

po prodl. (0:0)

14.06.2019, 20:30 • Gdyně Stadium, Gdyně • Utkání o bronz • Vít Schück (@VitSchuck)

120

Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Alexander Alvarado, přichází Jesus Castillo.

119

119. Luca Ranieri šanci na vyrovnání neproměnil

119

Největší šance italské reprezentace. Mina neodehrál míč ve středu pole ideálně a ten dopadl přesně do pohybu Ranierimu, který ale z hranice vápna nedokázal zamířit přesně.

114

Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jordy Alcívar, přichází Luis Loor.

105

105. Richard MINA - 0:1

105

Ekvádor právě vstřelil branku!
Ekvádorci se na konci první části prodloužení dostávají do vedení! Po Gabbiově faulu rozehrávali Jihoameričani standardní situaci, balon se odrazil od bránícího italského hráče přesně do pohybu RICHARDA MINY, který z blízka postřelil Carnesecchiho.

105

Žlutou kartu inkasuje také kapitán Itálie Matteo Gabbia, který loktem poslal k zemi Leonarda Campanu. V prodloužení je k vidění soustu tvrdých soubojů.

97

97. Žlutá karta

97

Videorozhodčí ale hlavního ještě zavolal k obrazovce za zákrok úplně mimo hru. Olivieri přišlápl soupeře a je dodatečně potrestán žlutou kartou.

96

Gonzalo Plata následně zajel na polovině trávníku do Bettely a vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

95

95. Neproměněná penalta

95

Ani po penaltě se skóre nemění! Sám faulovaný Marco Olivieri pálil po trávníku na pravou stranu, ale jeho úmysl vystihl také brankář Ramírez.

94

94. Penaltový zákrok

94

Pokutový kop pro Itálii! Marco Olivieri byl faulován Quinterem.

89

89. Quinterův nasimulovaný pád

89

Hlavní rozhodčí nyní musel krotit vášně! Střídající Quintero skončil po souboji na trávníku, poté ale jednoznačně přihrál kontakt s Del Pratem. Žlutou kartu poté vidí s Quinterem i Capone.

85

Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jordan Rezabala, přichází Sergio Quintero.

84

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Alessandro Tripaldelli, přichází Luca Pellegrini.

81

81. Ani aktivní Colpani nebyl při svém pokusu přesný

81

Andrea Colpani nebezpečně pálil křížem. Po přihrávce od Alberica se dostal k míči v nebezpečném prostoru, ale míč namířil jen vedle ekvádorskou branku.

64

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Salvatore Esposito, přichází Andrea Colpani.

63

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Gabriele Gori, přichází Marco Olivieri.

62

Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jhon Espinoza, přichází Richard Mina.

57

57. Campanova rána skončila na tyči

57

Také Cifuentes poslal míč na branku, ale italský gólman podržel míč v rukavicích. Následně se ještě opřel do střely Campana, a tentokrát musela Itálii zachránit až tyč.

45

Vallecilla trefil Candelu do kotníku a ještě před poločasovou přestávkou vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

22

Antonio Candela zastavil na levé straně rozběhnutého Palaciose rukou. Hlavní rozhodčí uděluje první žlutou kartu v utkání o bronz.

0:1

Branky: 105. Mina

Karty:   22. Candela (ITA), 89. Capone (ITA), 97. Olivieri (ITA), 105. Gabbia (ITA) – 45. Vallecilla (ECU), 89. Quintero (ECU), 96. Plata (ECU)

Neproměněná penalta: 95. Olivieri (ITA), brankář Ramírez zneškodnil

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:26.

Itálie: Carnesecchi – Gabbia (C), Del Prato, Ranieri – Candela, Alberico, Esposito (64. Colpani), Bettella, Tripaldelli (84. Luca Pellegrini) – Capone, Gori (63. Olivieri).
Náhradníci: Plizzari, L. Loria – Buongiorno, Frattesi, Colpani, Scamacca, Bellanova, Luca Pellegrini, Olivieri.

Ekvádor: Ramírez – Espinoza (C) (62. Mina), Porozo, Vallecilla, Palacios – Cifuentes, Alcívar (114. Loor) – Plata, Rezabala (85. Quintero), Alvarado (120. Castillo) – Campana.
Náhradníci: Bellolio, Lara – Estupiñán, Arce, Mina, Castillo, Quintero, Loor, Segura.

Rozhodčí: Manzano – Rodríguez, Sevilla (vš. ESP)