Mistrovství světa U20

Itálie – Ekvádor

0:1

po prodl. (0:0)

14.06.2019, 20:30 • Gdyně Stadium, Gdyně • Utkání o bronz • Vít Schück (@VitSchuck)

105

Žlutou kartu inkasuje také kapitán Itálie Matteo Gabbia, který loktem poslal k zemi Leonarda Campanu. V prodloužení je k vidění soustu tvrdých soubojů.

97

97. Žlutá karta

97

Videorozhodčí ale hlavního ještě zavolal k obrazovce za zákrok úplně mimo hru. Olivieri přišlápl soupeře a je dodatečně potrestán žlutou kartou.

96

Gonzalo Plata následně zajel na polovině trávníku do Bettely a vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

89

89. Quinterův nasimulovaný pád

89

Hlavní rozhodčí nyní musel krotit vášně! Střídající Quintero skončil po souboji na trávníku, poté ale jednoznačně přihrál kontakt s Del Pratem. Žlutou kartu poté vidí s Quinterem i Capone.

45

Vallecilla trefil Candelu do kotníku a ještě před poločasovou přestávkou vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

22

Antonio Candela zastavil na levé straně rozběhnutého Palaciose rukou. Hlavní rozhodčí uděluje první žlutou kartu v utkání o bronz.

0:1

Branky: 105. Mina

Karty:   22. Candela (ITA), 89. Capone (ITA), 97. Olivieri (ITA), 105. Gabbia (ITA) – 45. Vallecilla (ECU), 89. Quintero (ECU), 96. Plata (ECU)

Neproměněná penalta: 95. Olivieri (ITA), brankář Ramírez zneškodnil

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:26.

Itálie: Carnesecchi – Gabbia (C), Del Prato, Ranieri – Candela, Alberico, Esposito (64. Colpani), Bettella, Tripaldelli (84. Luca Pellegrini) – Capone, Gori (63. Olivieri).
Náhradníci: Plizzari, L. Loria – Buongiorno, Frattesi, Colpani, Scamacca, Bellanova, Luca Pellegrini, Olivieri.

Ekvádor: Ramírez – Espinoza (C) (62. Mina), Porozo, Vallecilla, Palacios – Cifuentes, Alcívar (114. Loor) – Plata, Rezabala (85. Quintero), Alvarado (120. Castillo) – Campana.
Náhradníci: Bellolio, Lara – Estupiñán, Arce, Mina, Castillo, Quintero, Loor, Segura.

Rozhodčí: Manzano – Rodríguez, Sevilla (vš. ESP)