29.05.2019, 20:30 • Arena Lublin, Lublin • Skupina A • Tomáš Kubečka

87

87. Déiber CAICEDO - 6:0

87

Kolumbie právě vstřelila branku!
Ještě jedna branka na závěr dnešního tahitského trápení! Kolumbie přidává i šestý zásah! DÉIBER CAICEDO umotal obránce na hranici pokutového území a přízemní střelou uklidil míč do sítě!

72

72. Cucho HERNÁNDEZ - 5:0

72

A hattrick je na světě! Kolumbie se dočkala páté branky a CUCHO HERNÁNDEZ třetího gólu v dnešním souboji! Kolumbijský útočník si na malém vápně naběhl na centr z pravé strany a zakončil do protipohybu brankáře!

43

43. Cucho HERNÁNDEZ - 4:0

43

Tohle už je pro Tahiti za první poločas možná trošičku kruté! Kolumbie totiž přidává také čtvrtý zásah! CUCHO HERNÁNDEZ se tentokrát ujal exekuce přímého kopu a technickou střelou přes zeď rozvlnil síť!

39

39. Cucho HERNÁNDEZ - 3:0

39

A ještě jedna kolumbijská branka! S Tahiti už to vypadá hodně špatně! CUCHO HERNÁNDEZ si naběhl na parádní centr z levé strany a na druhý pokus překonal soupeřova brankáře!

37

37. Luis SINISTERRA - 2:0

37

Tak jsem to zakřikl! Kolumbie totiž ihned přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství! LUIS SINISTERRA tentokrát ukázal dravost v pokutovém území, dostal se k odraženému míči a dopravil jej do sítě!

9

9. Luis SINISTERRA - 1:0

9

Kolumbie hned v úvodních minutách dnešního souboje potvrzuje roli favorita a dostává se do vedení! LUIS SINISTERRA se po rohovém kopu dostal k hlavičce a uklidil míč do sítě!

6:0

konec (4:0)

Branky: 9. Sinisterra (Alvarado), 37. Sinisterra, 39. Cucho Hernández, 43. Cucho Hernández, 72. Cucho Hernández (Angulo), 87. Caicedo (Alvarado)

Karty:   45. Alvarado (CLM) – 31. Bremond (TAH), 48. Heitaa (TAH), 80. Teumere (TAH)   84. Heitaa (TAH)

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 23:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:14.

Kolumbie A: Mier – Arroyo, Reyes (59. Palma), Cuesta, Vera (46. Colorado) – Angulo, Perea, Balanta, Alvarado, Sinisterra (68. Caicedo) – Cucho Hernández.
Náhradníci: Fontalvo, Lemus – Palma, Amaya, Carbonero, Carvajal, Colorado, Caicedo, Sandoval, Terán.

Tahiti: Pito – Heitaa, Teumere, Tave, Morgant – Bremond, Holozet (47. Araneda) – Beaumert (47. Amau), Tehau, Maro (85. Ferrand) – Tufariua.
Náhradníci: Capel, Tamatai – Liparo, Tehaamoana, Amau, Araneda, Boube, Ferrand, Vivi, Kaspard.

Rozhodčí: Siebert – Seidel, Foltyn (vš. GER)