MONACObet liga

Partizán Bardejov – FK Poprad

0:1

konec (0:0)

18.05.2019, 17:00 • Partizán Bardejov • 29. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 5.02 4.5 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Popradu sa podarilo v druhom polčase skórovať a odnáša si tak z Bardejova veľmi dôležité tri body. Rovnako tri body si dnes pripisuje aj Pohronie a tak sa o všetkom rozhodne až v poslednom kole. (18:54:24)

90

90

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Holiš.

86

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Gallovič.

82

Poprad dal gól!
Hostia dávajú gól v 82. minúte zásluhou ENZA MAURA AREVALA ACOSTU a tak idú do vedenia na pôde Bardejova! Pre Poprad je toto veľmi dôležitý gól, ktorý im ešte dáva nádej na prvé miesto v tabuľke.

65

Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Micherda, prichádza Belunek.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase Bardejov remizuje s Popradom 0:0. V súboji nadiaľku vyhráva Pohronie po prvom polčase 4:1 nad Komárnom a tak musí Poprad zabrať v druhom polčase.

45

Prvý polčas sa skončil.

39

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Kukoľ, prichádza Streňo.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Rocheu, Bartek, Kica (C), Človečko, Korijkov, Stachura, Keresteš, Milunović, Horodník, Micherda

Náhradníci: Belunek, Grohoľ, Lipták, Gmitter, Majerník

FK Poprad: Knurovský – Maťaš, Luberda, Horváth, Zekucia, Pajer, Zošák (C), Šesták, Jančo, Kukoľ, Acosta

Náhradníci: Malec – Gallovič, Maslo, Holiš, Streňo, Palša, Grešák

Rozhodca: Dušan Sedlák – Peter Jenčura, Martin Špivák – Patrik Kmec
Dnes je na programe predposledné 29. kolo II. ligy a ešte stále nie je o všetkom v tejto súťaži rozhodnuté. Treba rozlúštiť tri posledné otázky: kto postúpi priamo do Fortuna ligy, kto pôjde do baráže a kto poputuje o súťaž nižšie.

V tomto stretnutí na seba narazia Bardejov a Poprad. Domáci celok si zabezpečil účasť v II. lige aj pre ďalšiu sezónu v minulom kole a tak mu už o nič nejde. Hosťujúci Poprad je však naopak ešte stále v hre o prvé miesto a tento súboj nadiaľku zvedie s Pohroním. Hostia teda musia hrať v tomto zápase naplno a nič iné ako tri body neberú. Podarí sa im to napokon? Zo stretnutia vám ponúkame zmeny stavu!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..