4:2

konec (0:2)

18.05.2019, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • 34. kolo • David Kubík

Tipsport: 4.34 4.87 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání bylo jedním slovem – famózní! Hosté hráli první půli velice zodpovědně a zaslouženě vedli 0:2, jenže těsně před koncem první půle se zbytečně nechal vyloučit Baumgartner a Hoffenheim šel do deseti. Ve druhé půli byli už domácí aktivnější a nejprve srovnali díky penaltě a poté přidal gól Boëtius. Právě Boëtius byl i u rozhodujícího gólu na 3:2 a vítězství v prodloužení pojistil Mateta. Domácí si tři body zasloužili, za to že utkání nevzdali a bojovali až dokonce. Pro dnešek vše, loučím se, zase někdy na shledanou. (17:33:11)

90+6

90+6

Ještě střela z dálky jednoho z hostů, ale mířila vedle, takže výsledek už nejspíše zůstane takový jaký je.

90+6

Tak tohle je pro domácí neskutečný závěr zápasu.

90+3

90+3. Jean-Philippe MATETA - 4:2

90+3

Mainz právě vstřelil branku!
Obrovská chyba obrany Hoffenheimu a Onisiwo vybojoval míč, přihrál JEANU-PHILIPPE MATETOVI který zvyšuje už na 4:2.

90+1

Boëtius při svých oslavách sundal dres a vidí žlutou kartu.

90

90. Jean-Paul BOËTIUS - 3:2

90

Neuvěřitelné! Domácí obrací zápas z 0:2 na 3:2! Niakhaté přihrál míč JEANU-PAULU BOËTIUSOVI který dává svůj druhý gól v zápase.

90

Rohový kop domácích byl dobře rozehraný a gólman musel opět vytasit jeden ze svých zákroků.

88

Krásná střela k tyči a brankář Zentner vyráží!

88

Kramarič bude rozehrávat volný přímý kop.

86

Domácí hodili dlouhý aut do vápna, brankář s obtížemi míč chytil.

85

Střídání v týmu Hoffenheim: Brenet má dnes hotovo, na hřiště jde udělat něco s výsledkem Nelson.

83

83. Jean-Paul BOËTIUS - 2:2

83

Tak se přece jen dočkal! JEAN-PAUL BOËTIUS nádherným sólem dává gól a srovnává stav utkání na 2.2.

81

Střídání v týmu Mohuč: Latza míří do šaten, nahrazuje ho Öztunali.

80

Mohučští hráči se usadili před vápnem soupeře.

78

Domácím se sice výrok sudího nezdál, ale nic s tím neudělají.

4:2

konec (0:2)

Branky: 66. Brosinski (pen.), 83. Boëtius, 90. Boëtius (Niakhaté), 90+3. Mateta (Onisiwo) – 12. Belfodil (Demirbay), 34. Kramarić

Karty:   33. Malong (MAI), 90+1. Boëtius (MAI) – 18. Baumgartner (HOF), 23. Joelinton (HOF), 58. Vogt (HOF)   41. Baumgartner (HOF)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 12:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:11.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Niakhaté, Bungert (C), Aarón – Gbamin, Malong (56. Maxim), Latza (81. Öztunali) – Boëtius – Ujah (56. Onisiwo), Mateta.
Náhradníci: J. Huth – Bell, Bussmann, Baku, Maxim, Öztunali, Onisiwo.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Vogt (C), Grillitsch, Bičakčić – Brenet (85. Nelson), Baumgartner, Kramarić, Demirbay, N. Schulz – Belfodil (32. Szalai), Joelinton (66. Rupp).
Náhradníci: Stolz – S. Posch, Bittencourt, Rupp, Nelson, Szalai, Nuhu.

Rozhodčí: D. Aytekin – C. Dietz, E. Beitinger