Španělská LaLiga

Villarreal CF – SD Eibar

1:0

konec (0:0)

12.05.2019, 18:30 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • 37. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.58 4.55 5.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:28:12)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:14.
Je konec, Villarreal tímto vítězstvím získává definitivu ligové příslušnosti i pro příští rok a to je a na ploše začíná žlutá radost... Asi se nedalo čekat, že se Villarreal bude do předposledního kola třást o ligovou příslušnost, ale bylo to tak. Tato sezóně se Villarrealu nepovedla a mohla dopadnout zle nedobře.

90+6

90+4

Žlutou kartu dostává Cote (SD Eibar).
Žlutou kartu dostává Carlos Bacca (Villarreal CF).

90+4

Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).

90+4

Další snadný zákrok domácího gólmana, který lapil centr soupeře ze strany.

90+3

Andrés Fernández (Villarreal) rozehrává od své branky, míč ale končí vzápětí v autu, vhazovat budou hosté.

90+1

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukweze, přichází Carlos Bacca.

90

Nastavuje se šest minut.

88

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Javi Fuego.

87

Eibar znovu na polovině Villarrealu, vše ale končí útočným faulem.

86

Autové vhazování hostů, z levé strany, na své polovině.

84

84. Ani druhý gól Eibaru v dnešním zápase neplatí...

84

Kike García (Eibar) sice, po pár minutách na trávníku, dopravil míč hlavou do branky Villarrealu, ale ani druhý gól Eibaru neplatí!

82

Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Kike García.

81

Kike García (Eibar) si nasazuje masku na obličej a za postranní čárou se chystá pomalu na vstup do zápasu.

80

Čeká nás posledních deset minut tohoto duelu, v němž Villarreal stále drží těsné vedení.