Nizozemská Eredivisie

FC Groningen – Fortuna Sittard

3:0

konec (1:0)

12.05.2019, 14:30 • Hitachi Capital Mobility Stadium (Groningen) • 34. kolo • Info o změnách stavu (Gerard Filip)

Tipsport: 1.47 4.84 6.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:28:11)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:6.
Je konec. Domácí zaslouženě vítězí a to poměrem 3:0. Hosté tak čeká v dohrávce 33. kola boj o vše, páč pomohou ještě sestoupit. Domácí se zachránili s přehledem na 8. místě a pro Groningen je to báječný úspěch.

90+4

90+3

90+3. Samir MEMIŠEVIĆ - 3:0

90+3

Groningen právě vstřelil branku!
Za pokutový kop se postavil SAMIR MEMIŠVIČ a zvolil správnou stranu a domácí se tak mohou radovat.

80

Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Paul Gladon, přichází Ajdin Hrustic.

76

Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Mimoun Mahi, přichází Mohamed El Hankouri.
Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Mark Diemers, přichází Agim Zeka.

64

Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Andrija Novakovich, přichází Lisandro Semedo.

56

Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Ahmed El Messaoudi, přichází Andrija Balić.

53

53. Ricu DOAN - 2:0

53

Tak tomu říkám trefa!! RITSU DOAN měl míč na kopačce a zkusil ránu z cca 32 metrů, ta nakonec zapadla za brankářovi záda.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:30.
Konec prvního poločasu. Domácí byli aktivnější a díky tomu se dočkali zatím jediné branky. Ovšem i hosté mohli vstřelit branku, mířidla jim však dnes nepřejí. Domácí se dočkali gólu těsně před koncem prvního poločasu a to díky centru na zadní tyč.