3:4

konec (0:3)

04.05.2019, 17:00 • BSFZ-Arena, Mödling • O udržení • Rostislav Králik

Tipsport: 4.85 4.54 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rapid po jasně vyhraném poločase si neskutečně zkomplikoval průběh utkání, když během 15 minut nechal Admiru vyrovnat, rozhodující branku přeci jen vstřelil hráč v bílozeleném dresu Dibon a určil tak stav na konečných 3:4! Hezký zbytek večera přeji všem čtenářům onlajnů. (18:54:00)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:12. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:15.

90+4

90+4

Leitner vyhazuje daleko míč k poslední útočné zteči Admiry.

90+3

Hráč Rapidu je ošetřován uprostřed hřiště.

90+2

Po centru Paintsila jeho spoluhráče skvěle vychytal brankář Strebinger!

90+1

Hráč Rapidu si při zpracování míče pomohl rukou.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90

Rohový kop pro Rapid Vídeň.

89

Badji si pořádně zařval a tak sudí na něho odpískal faul.

88

Špatná finální přihrávka dopředu mohou hráči Admiry.

87

Schwabovo zakončení z ideální pozic ev pokutovém území bylo více než mizerné.

86

Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Patrick Schmidt.

85

Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Srdjan Grahovać.

83

Morten Hjulmand srazil míč svým zapříčeněním za postranní čáru.

82

Vzápětí byl u postranní čáry faulován hráč Admiry.

81

Prachbídnou koncovku předvedl Boli Bolingoli-Mbombo.

80

A právě Leitner je v péči lékaře.

79

Centr Rapidu od pokutového území z přímého kopu končí útočným faulem na brankáře Leitnera.

3:4

konec (0:3)

Branky: 53. Kalajdzic, 58. Maier, 61. Spasić – 37. Badji, 40. Sonnleitner, 42. Badji, 68. Dibon

Karty:   63. Hjulmand (TRK) – 78. Potzmann (RVI)

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Aiwu (46. Hjulmand), Petlach, Bauer – Maier, Toth (86. Schmidt), Vorsager (72. Pantsil), Spasić – Pusch, Bakis – Kalajdzic.
Náhradníci: Köstenbauer – Zwierschitz, Malicsek, Kadlec, Hjulmand, Pantsil, Schmidt.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Bolingoli-Mbombo, Dibon, Sonnleitner, Auer (75. Muldur) – Schwab (C), Ljubičić – Ivan (27. Potzmann), Knasmüllner (85. Grahovać), Schobesberger – Badji.
Náhradníci: Knoflach – Thurnwald, Potzmann, Muldur, Grahovać, Martic, Pavlović.

Rozhodčí: Altmann