konec (2:0)

04.05.2019, 16:30 • Stadion za Parkem (Vyškov) • 23. kolo • Gerard Filip

Tipsport: 1.2 5.5 7.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:20:21)
Je konec. Vyškov díky vydařenému prvnímu poločasu vítězí 2:0 a připisuje si důležité 3 body do tabulky. Druhý poločas nám opět přinesl mnoho šancí na obou stranách, gól ale ne. Hosté se ve druhém poločase probudili a domácí obranu trápili, ale snížení se nedočkali. Hráčem utkání byl zvolen střelec obou branek MAREK VINTR.

90+2

90+1

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Zbořil.

90

Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

89

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Ayissi, přichází Lukášek.

88

Přímý kop byl zahrána na krátko a do zakončení se ihned pouštěl Gebauer, jeho rána ale skončila na obraně.

87

Blíží se nám závěr utkání, tento zápas je již nejspíš rozhodnut, i přesto mají hosté šanci na snížení, páč budou zahrávat přímý kop z cca 22 metrů.

86

Roh letěl mimo vápno, míče se tam zmocnil Novotný, který ihned zkusil střelu z dálky, jeho rána ale mířila vysoko nad.

85

Další roh pro Vyškov.

83

Rohový kop letěl na přední tyč, do hlavičky se dostal Krejčí a jeho pokus málem zapadl do branky, nakonec těsně míjel pravou tyč.

82

Osm minut do konce základní hrací doby, pro Vyškov je tu rohový kop.

81

Rohový kop letěl do středu vápna, kde se o hlavičku snažil Labuda, hlavičku mu však nevyšla a dopředu se mohou dostat Vyškovští.

81

Benešov bude zahrávat rohový kop.

80

Dnešní utkání sleduje 232 diváků.

79

Žlutou kartu dostává Šustr (MFK Vyškov).

79

Pecuch obdržel do vápna centr, který si dobře zpracoval a s míčem se stihl otočit a zakončit, jeho rána však letěla vysoko nad.

77

Pro Benešov tu byl další přímý kop, který směřoval na zadní tyč a do hlavičky se položil čerstvý Labuda, jeho dobrý pokus na zadní tyč však lapil Šustr.

76

Gebauer se snažil založit akci hostů, vepředu hledal Karčmářa, ale do přihrávky vstoupil obránce Krejčí a celou akci ukončil.