Německo – Finsko

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0)

25.04.2019, 12:30 • Zimní stadion Příbram • Skupina A • Lukáš Mayer

Finky převálcovaly Němky v poměru 2:0. Kyrkkövé se tak podařilo zapsat si čisté konto, když několikrát zachránila Finky v momentech, kdy obrana hostujícího týmu selhala. V 15:30 započne dnešní poslední zápas mezi Japonskem a Francií, který budete moci sledovat na Onlajnech také. Prozatím je to všechno a loučím se s Vámi. (14:07:19)
Nejlepší hráčky:
Německo – Lily Uhrmannová
Finsko – Siira Yrjöla

44:30

Němky se teď drží v útoku, uvidíme, jestli dokáží překvapit a vyrovnat.

44:10

Finské dívky to opravdu probralo, sice jsou v útoku častěji ony, ale začínají lehce chybovat.

43:07

Nyní ale Finky probudila Nina Christofová, která finským útočnicím vypíchla kotouč a vydala se s ním do samostatného úniku, který nakonec neproměnila, ale Finkám tím udělala vrásky na čele.

42:47

Finky se znovu vrátily do útoku a vypadá to, že se v něm začínají zabydlovat.

42:04

A Finky opět vlétly do útoku. Musí se jim nechat, že Němkám moc času na regeneraci nedávají.

41:06

Němky se dostaly do útoku, ale hned se vracejí, protože jim Finky kotouč uzmuly a vydaly se s ním před Uhramannovou.

40:30

Kuoppalaová pálila z těsné blízkosti, ale Uhrmannovou nepřekonala.

39:55

Několik ostrých německých střel Kyrkköová bezchybně pochytala a Finky mohou kotouč vyhodit.

39:29

Oona Koukkulaová (FIN) se provinila držením a půjde si na dvě minuty odpočinout.

39:10

A Němky zase znovu vyhazují.

38:55

Hostující hokejistky stále kombinují.

38:18

Finky nestihly dvojnásobnou přesilovku využít a ani v té klasické se jim zatím moc nedaří, za to Němkám se daří vyhazovat.

37:30

Ronja Harková (GER) zastavila v brankovišti rukavicí střelu Täksové a puk vyhodila za branku. Sice tak zřejmě odvrátila gól, ale půjde si za toto sevření puku rukou odsedět dvě minuty.

37:07

Voigtová přišla v obraně o hokejku.

36:32

Finská brankářka zachytila německé vyhození a Finky tak mohou zakládat nový útok.