23.04.2019, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Čtvrtfinále V. konference • Jiří Sameš

Tipsport: 2.32 3.78 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:54

56:54 Dougie HAMILTON - 5:2

56:54

Carolina právě vstřelila branku!
Je velmi pravděpodobně hotovo! Opuštěnou bránu soupeře totiž trefil ze středního pásma DOUGIE HAMILTON. Asistence: Jordan Martinook.

51:58

51:58 Justin WILLIAMS - 4:2

51:58

Hurricanes jdou do dvougólového vedení! Nahození Pesceho od modré, zleva, tečoval před bránou za Holtbyho záda JUSTIN WILLIAMS. 4:2! Asistence: Brett Pesce, Jordan Staal.

43:51

43:51 Jordan STAAL - 3:2

43:51

Hurricanes dnes poprvé ve vedení! Autorem gólu je JORDAN STAAL, jenž uspěl, poněkud se štěstím, dorážkou z těsné blízkosti. 3:2! Asistence: Brock McGinn, Justin Faulk.

21:56

21:56 Teuvo TERÄVÄINEN - 2:2

21:56

Konec dvaadvacáté minuty, 2:2! Po zaváhání Siegenthalera a následné přihrávce Aha zpoza brány mohl slavit TEUVO TERÄVÄINEN. Finův druhý gól v letošním play-off! Asistence: Sebastian Aho.

15:12

15:12 Alexandr OVEČKIN - 1:2

15:12

Washington právě vstřelil branku!
Úvod šestnácté minuty, Capitals podruhé v zápase vedou! Z levého kruhu pro vhazování se střelecky prosadil ALEX OVEČKIN. Ruský hokejista zapsal čtvrtý gól v letošním play-off! Asistence: Dmitrij Orlov, Matt Niskanen.

10:35

10:35 Warren FOEGELE - 1:1

10:35

Jedenáctá minuta, máme srovnáno! Po skončení přesilovky skóroval ze středu útočného pásma WARREN FOEGELE, Holtby vůbec nic neviděl. Pro Foegelea čtvrtá trefa v letošním play-off, 1:1! Asistence: Dougie Hamilton, Jaccob Slavin.

05:06

05:06 Brett CONNOLLY - 0:1

05:06

Capitals na začátku šesté minuty otevírají skóre utkání! Z levé strany se trefil pěkně pod horní tyč BRETT CONNOLLY. Jeho druhý gól v letošním play-off, Washington vede 1:0! Asistence: Lars Eller, André Burakovsky.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Foegele (D. Hamilton, Slavin), 22. T. Teräväinen (Aho), 44. J. Staal (B. McGinn, Faulk), 52. Williams (Pesce, J. Staal), 57. D. Hamilton (Martinook) – 6. Connolly (Eller, Burakovsky), 16. Ovečkin (Orlov, Niskanen)

Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – Slavin, D. Hamilton, Pesce, Faulk (A), de Haan, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – B. McGinn, J. Staal (A), Williams (C) – Foegele, Wallmark, Martinook – Mäenalanen, McKegg, P. Brown.

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Siegenthaler, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Jensen – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Hagelin – Burakovsky, Eller, Connolly – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly.

Rozhodčí: Chris Rooney, Kyle Rehman – Ryan Daisy, Brad Kovachik

Diváci: 18 913

05:06 WSH 0:1 Connolly (Eller, Burakovsky)
08:30 WSH 2 Dowd, hákování
10:35 CAR 1:1 Foegele (D. Hamilton, Slavin)
15:12 WSH 1:2 Ovečkin (Orlov, Niskanen)