Mistrovství světa do 18 let

Rusko – Švédsko

0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

23.04.2019, 19:30 • Fjällräven Center (Örnsköldsvik) • Skupina B • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:09:54)
Střely na bránu – 32:25 (6:10, 14:10, 12:5)
Je dobojováno! Švédsko si dnes poradilo s Ruskem v poměru 3:0 a slaví postup ze skupiny z druhého místa, díky čemuž si zahraje čtvrtfinálový duel proti českému výběru, který momentálně prohrává o čtyři branky s Kanadou.
Reprezentace tří korunek tahala po celou dobu za delší konec a svého soupeře prakticky do ničeho nepustila. Nulu si tedy může připsat na své konto Alnefelt, který dnes pochytal to, co měl.

59:39

Dělovku od modré čáry vyráží Askarov, následuje poslední šance Rusů ke skórování.

59:00

Probíhá poslední minuta a Rusové kombinují v útočné třetině, kde se snaží dosáhnout vstřelení aspoň čestného zásahu.

58:23

Práci s hokejkou nám ukázal Alnefelt, když zastavil nahození soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a taktéž celého utkání. Mimochodem, Rusové už taktéž hrají v pěti.

57:37

Švédové hrají v plném počtu.

57:02

Isac Andersson mířil příliš vysoko, a protože byl projektil tečován, bude se vhazovat před Askarovem.

56:14

Přihrávka švédského hráče skrz brankoviště nikoho nenašla, to však hokejistům ve žlutých dresech nemusí vadit, stále jsou při kotouči.

55:56

Vyloučení v týmu Rusko (Nikolaj Burenov – 2 min., nedovolené bránění).

55:37

Björnfot fauloval ve velké šanci Nikolajeva a jde si odpočinout na trestnou lavici za hákování.

54:57

Po výsledkové stránce se utkání jen dohrává. Uvidíme, jestli nedojde k nějakým konfliktům, předchozí průběh by totiž tomu nasvědčoval.

53:54

53:54 Simon HOLMSTRÖM - 0:3

53:54

Švédsko právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Ruský hokejista zazmatkoval a nezpracoval přihrávku, což hrálo do karet SIMONU HOLMSTRÖMOVI, jenž ze stoprocentní pozice překonal bezmocného Askarova. Bez asistence.

53:11

Dmitrij Šešin umístil kotouč jen do lapačky švédského brankáře, který dnes předvádí velmi dobrý výkon. Pochopitelně musím dodat, že nějakým extra šancím nečelil.