Tenis

Challenger An-Ning (antuka)

Adam Pavlásek (15) – Pradžneš Gunneswaran (2)

0:2 5:7, 3:6

18.04.2019, 08:02 • Kurt č. 2, An-Ning (CHN) • Osmifinále • Karel Jedlička, Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.02 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Gem, set i zápas pro Inda! Na závěr jsme sledovali dlouhou výměnu, při které se oba hráči hodně naběhali. Adam Pavlásek pak zaznamenal aut, a tak na turnaji končí.

30-40

Je tu šance na ukončení zápasu! Pavlásek se vydal za kratším úderem, ale z forhendu poslal míček za základní čáru.

3:5

Gunneswaran chtěl ukončit výměnu forhendem po lajně, ale trefuje jen síť. Dlouhý gem získává český hráč, ovšem Ind půjde podávat na zisk zápasu.

40-A

Tak to není dobré! Prajnesh Gunneswaran poslal míček do protipohybu soupeře a získává důležitý fiftýn.

2:4

Gunneswaran brejkbol potvrzuje! Indický hráč jde do trháku a pokud si udrží vlastní servis, dnešní střetnutí vyhraje. Ovšem doufejme, že se Adam ještě vzepře.

5:7

To snad ne! Adam Pavlásek chtěl zkrátit hru, jenže trefil jen pásku. Gunneswaran se tak ujímá vedení až v koncovce setu.

15-40

Dva setboly pro Prajneshe Gunneswarana! To by bylo nemilé, kdyby Adam takto přišel o úvodní set.