Tenis

Challenger An-Ning (antuka)

Adam Pavlásek (15) – Pradžneš Gunneswaran (2)

0:2 5:7, 3:6

18.04.2019, 08:02 • Kurt č. 2, An-Ning (CHN) • Osmifinále • Karel Jedlička, Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.02 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že do dalšího kola postupuje Prajnesh Gunneswaran, se s vámi loučím a přeji vám úspěšný zbytek čtvrtečního slunečného dne. (09:34:54)
Sledovali jsme vyrovnané utkání, alespoň v jeho první polovině. V úvodním setu český hráč favoritovi zápasu hodně dlouhou vzdoroval, ale poté v koncovce na soupeře nestačil. Ve druhé sadě pak byl už mírně lepším hráčem na dvorci Prajnesh Gunneswaran, jenž dovedl utkání do vítězného konce.
Pavlásek se za dnešní výkon nemusí vůbec stydět, ale jeho vystoupení na turnaji končí.

Konec zápasu

3:6

Gem, set i zápas pro Inda! Na závěr jsme sledovali dlouhou výměnu, při které se oba hráči hodně naběhali. Adam Pavlásek pak zaznamenal aut, a tak na turnaji končí.

30-40

Je tu šance na ukončení zápasu! Pavlásek se vydal za kratším úderem, ale z forhendu poslal míček za základní čáru.

30-30

Prajnesh Gunneswaran diktoval tempo výměny, předvedl přechod k sítě, od níž trefil odkrytou část dvorce.

30-15

Oba hráči předvádějí dlouhé údery od základní čáry, tentokrát byl na řadě Ind.

15-15

Gunneswaran získává fiftýn.

15-0

Adam poslal míček na střed, následně Gunneswaran předvedl chybu z bekhendu.

3:5

Gunneswaran chtěl ukončit výměnu forhendem po lajně, ale trefuje jen síť. Dlouhý gem získává český hráč, ovšem Ind půjde podávat na zisk zápasu.

A-40

Ovšem stejný počin předvádí také Prajnesh Gunneswaran.

40-40

Nejde to a nejde to! Pavlásek trefuje jen pásku, je tu zase shoda.

A-40

Jenže v těžké chvíli si Adam Pavlásek pomáhá třetím esem.

40-40

Český hráč nedokáže ukončit gem, jeho další dlouhý forhend vrací gem na shodu.

A-40

Pavlásek posadil míček přesně na lajnu a vrací se na výhodu.

40-40

Vracíme se zpátky na shodu. Indický hráč si na return naskočil a poslal jej do odkryté části kurtu.

A-40

Gunneswaran předvedl dlouhý úder od základní čáry.

40-40

Je to dobré, český hráč zabojoval a utkání pokračuje.

40-A

Tak to není dobré! Prajnesh Gunneswaran poslal míček do protipohybu soupeře a získává důležitý fiftýn.