Play-off NHL

Nashville Predators – Dallas Stars

2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:1

14.04.2019, 00:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Čtvrtfinále Z. konference • David Panuška

Tipsport: 2.04 3.81 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:25

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hrubost).

33:10

A další přesilovka, nyní se to opět přelévá a zahrají si v přesile hosté. Roman Josi si za brankou pomohl krosčekem a nyní bude zpytovat svědomí na lavici hanby.

30:43

Následně se do akce dostali hosté, ale ta byla před Rinnem zastavena. Tyler Seguin si totiž počínal nedovoleně a za nedovolené bránění dostává dvě minuty.

25:20

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., vražení na hrazení).

16:36

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mikael Granlund – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hrubost).

15:49

Roman Polák dostane dvě minuty po komerční přestávce. V brankovišti poslal krosčekoval Järnkroka. Potrestán je český bek za nedovolené bránění a šanci na skórování má tentokráte Nashville.

10:55

Mattias Ekholm sice nadává, ale naprosto zbytečným faulem se provinil a jde na lavici hanby. Tyler Pitlick nahodil kotouč za branku a dojížděl jej, domácí bek ale místo kotouče šel do Pitlicka a bez kotouče jej srazil k zemi – nedovolené bránění!

Ekholm inkasuje dvě minuty i za nesportovní chování!

07:29

Velký tlak hostujícího celku a první přesilovka také pro hosty. Austin Watson inkasuje dvouminutový trest za hrubost, kdy si pomohl v době, když byl Pekka Rinne mimo branku.

04:03

Domácí jsou v obrovském tlaku a zahrají si přesilovku! Roman Josi si z obrany najel až před branku, kde před Bishopem zakončoval. Mats Zuccarello jej ovšem sekl a jde na trestnou lavici.

2:1

Branky a nahrávky: 24. Grimaldi (Watson, Järnkrok), 66. C. Smith (Ekholm, Järnkrok) – 22. Ja. Benn (Seguin)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Grimaldi, Järnkrok, Simmonds.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Pitlick.

Rozhodčí: Furlatt, O'Halloran – Barton, Pancich

Diváci: 17 611

04:03 DAL 2 Zuccarello, sekání
07:29 NSH 2 Watson, hrubost
10:55 NSH 2+2 Ekholm, nedovolené bránění+nesportovní chování
15:49 DAL 2 R. Polák, nedovolené bránění