Juniorská liga – O titul

SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové

7:0

konec (6:0)

14.04.2019, 11:00 • Andrův stadion, Olomouc • 3. kolo • Petr Janoš (@koksajanos)

Tipsport: 1.5 4.8 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

78

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zlatohlávek, přichází Diblík.

77

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak přece jenom tu máme další gól Olomouce. Ta získala na pravém křídle výhodu ve formě volného kopu, z kterého vyslal parádní střílený centr Jakub Matoušek a našel Pavla ZIFČÁKA, který míč uklízí za Ondřeje MACHA. Stav zápasu 7:0.

74

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Lalkovič, přichází Beňa.

71

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Petřík, přichází Šedivý.

64

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Kamas.

58

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Prouza.

46

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Locker, přichází Brůža.

40

Centr z levého křídla byl lehce přetažený, nicméně našel jednoho z hráčů Olomouce, který míč okamžitě vrátil hlavičkou do malého vápna, kde byl úplně osamocený Pavel ZIFČÁK a ten hlavičkou zvyšuje na 6:0.

29

A máme tu další gól na straně Olomouce, tentokrát již pátý! Po kombinaci krátkých přihrávek se střelou po zemi strefuje Mojmír CHYTIL.

25

Tomáš ZLATOHLÁVEK dává už čtvrtý gól Olomouce střelou z úrovně velkého vápna. Obrana Hradce už ve 25. minutě působí trochu rezignovaně.

23

Po stříleném centru do velkého vápna se míč dostal do vzduchu a našel osamoceného Jakuba MATOUŠKA na zadní tyči a ten hlavičkou zvyšuje na 3:0!

19

2:0 pro domácí Sigmu! Skvěle umístěnou střelou po zemi se k pravé tyči prosadil Jakub MATOUŠEK a zvyšuje na 2:0.

2

S přehledem proměněná penalta v podání Ondřeje ZMRZLÉHO, který mířil k levé tyči. Stav utkání 1:0.

1

Sigma od první minuty tlačí na svého soupeře a po faulu v pokutovém území se bude kopat penalta!

7:0

konec (6:0)

Branky: 2. Zmrzlý, 19. Matoušek, 23. Matoušek, 25. Zlatohlávek, 29. Chytil, 40. Zifčák, 77. Zifčák

SK Sigma Olomouc: Mandous – Chytil, Kotouč, Lalkovič, Látal, Matoušek, Sláma, Zifčák, Zima, Zlatohlávek, Zmrzlý
Náhradníci: Groger – Beňa, Diblík, Kamas

FC Hradec Králové: Mach – Bičiště, Finěk, Gjinollari, Kropáček, Kundrt, Locker, Petřík, Soukeník, Šípek, Vobejda
Náhradníci: Šeba – Brůža, Prouza, Šedivý

Rozhodčí: Proske – Kotík, Antoníček