Juniorská liga – O titul

SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové

7:0

konec (6:0)

14.04.2019, 11:00 • Andrův stadion, Olomouc • 3. kolo • Petr Janoš (@koksajanos)

Tipsport: 1.5 4.8 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji, že jste sledovali utkání Juniorské ligy u nás na onlajnech a u dalšího sportovního přenosu na viděnou! (12:53:02)
Rozhodčí píská konec a ukončuje dnešní zápas. Olomouc byla od první minuty jasně lepším celkem a je to znát i na celkovém výsledku. V druhém poločase byl sice Hradec výrazně lepší než v první půli, nicméně i tak se mu vstřelit gól nepodařilo a konečné skóre je tak 7:0.

90+1

89

Obránci Olomouce zablokovali centr mířící na brankáře Matouše. Hradec se tak ujme rohového kopu.

85

Další rohový kop pro domácí Olomouc.

83

K rohovému praporku se chystá Jakub Matoušek.

81

Z voleje z úrovně velkého vápna to zkoušel opět Pavel Zifčák, nicméně jeho střela míjí jen těsně bránu Hradce.

80

Domácí rozjíždí další útok po pravém křídle.

78

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zlatohlávek, přichází Diblík.

77

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak přece jenom tu máme další gól Olomouce. Ta získala na pravém křídle výhodu ve formě volného kopu, z kterého vyslal parádní střílený centr Jakub Matoušek a našel Pavla ZIFČÁKA, který míč uklízí za Ondřeje MACHA. Stav zápasu 7:0.

75

Zbývá posledních 15 minut řádné hrací doby a stav zápasu je stále 6:0. Uvidíme, zda nám zbytek zápasu přinese ještě nějaký gól.

74

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Lalkovič, přichází Beňa.

72

Hradec se oproti prvnímu poločasu výrazně zlepšil. Nyní vybojoval přímý kop ve velmi dobré vzdálenosti ke skórování.

71

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Petřík, přichází Šedivý.

69

Po pravém křídle to zkoušel Hradec, akci přerušuje nepřesný centr.

67

Odkopávat od brány bude po nepřesné střele Chytila brankář Mach.

64

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Kamas.

63

Hradec se dostal k velkému vápnu Olomouce, kde se snažil dostat za obranu rychlými přihrávkami, to se mu však nepodařilo.

60

Rozhodčí píská útočný faul na obránce Olomouce blízko rohového praporku domácího týmu.

58

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Prouza.

57

Perfektní zákrok předvedl Ondřej Mach, který dobře odhadl vzdálenost míče a protihráče, a vyběhl ze své svatyně, aby míč zablokoval.

56

Další roh vybojoval Hradec.

53

Olomouc měla velmi dobrou šanci k navýšení svého náskoku po prodlouženém centru na krajního záložníka, který se ocitl sám před bránou. Obránci Hradce nakonec celou šanci zažehnali a nyní kontrolují hru.

50

Oproti prvnímu poločasu je hra mnohem více vyrovnaná. Hradec lépe napadá a nedává domácí Sigmě příliš prostoru na kombinování.

48

Centr z rohu skončil na bráně. Brankář Mandous tak neměl žádnou práci.

47

Rohový kop bude zahrávat Hradec.

47

Hradec se zkouší probojovat k bráně Olomouce po pravé straně hřiště.

46

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Locker, přichází Brůža.

46

Hráči nastupují na hřiště, druhý poločas za okamžik začne.
V prvním poločase byla jasně lepší domácí Sigma, která dokázala vstřelit šest branek a hosty téměř k ničemu nepustila. Vítěz dnešního zápasu je tak víceméně jasný, uvidíme však, co nám přinese druhý poločas.

45

45

Do úniku se mohl dostat Vobejda Jan. Na poslední chvíli jej zastavil Lalkovič a Olomouc tak nyní kontroluje hru.

43

Po rohovém kopu domácích zkoušel zakončit nůžkama Látal, kterému se podařilo strefit pouze hradeckého obránce a rozhodčí tak píská faul.

40

Centr z levého křídla byl lehce přetažený, nicméně našel jednoho z hráčů Olomouce, který míč okamžitě vrátil hlavičkou do malého vápna, kde byl úplně osamocený Pavel ZIFČÁK a ten hlavičkou zvyšuje na 6:0.

38

Po nepřesném centru končí míč za bránou Hradce. Odkopávat od brány se chystá brankář Ondřej Mach.

36

Pokud se podíváme na rohové kopy v dnešním zápasu, Hradec si jich dokázal vybojovat už pět, Olomouc pouze roh jeden.

33

Centr z rohu nikoho nenašel a obránce Olomouce jej odkopávají daleko od brány.

33

Rohový kop se chystá zahrát Hradec.

32

Jako by jim pět branek nestačilo. Domácí stále velmi aktivně napadají a Hradec k ničemu výraznému nepouští.

29

A máme tu další gól na straně Olomouce, tentokrát již pátý! Po kombinaci krátkých přihrávek se střelou po zemi strefuje Mojmír CHYTIL.

28

Rohový kop bude zahrávat Olomouc.

27

Faul! Na polovině hřiště je pískán faul na domácího hráče. Olomouc tak získává výhodu přímého kopu.

25

Tomáš ZLATOHLÁVEK dává už čtvrtý gól Olomouce střelou z úrovně velkého vápna. Obrana Hradce už ve 25. minutě působí trochu rezignovaně.

23

Po stříleném centru do velkého vápna se míč dostal do vzduchu a našel osamoceného Jakuba MATOUŠKA na zadní tyči a ten hlavičkou zvyšuje na 3:0!

22

Po pravém křídle se snažil dostat Hradec k nějaké šanci, bohužel pro něj je celá akce zastavena nepřesnou přihrávkou.

19

2:0 pro domácí Sigmu! Skvěle umístěnou střelou po zemi se k pravé tyči prosadil Jakub MATOUŠEK a zvyšuje na 2:0.

18

Na půlící čáře je pískán faul. Hosté dostávají výhodu volného kopu.

16

První rohový kop dnešního zápasu se chystá zahrát Hradec.

14

Domácí jsou napadáni na své polovině hřiště a mají co dělat, aby jej o míč hosté nepřipravili.

12

Jiří Sláma neměl komu hodit míč, nakonec však našel dlouhým vhozem spoluhráče Kotouče.

9

Do úniku se řítil Zifčák z domácího celku, nicméně jej na poslední chvíli zastavil skluz posledního obránce z Hradce. Domácí se dovolávají další penalty, sudí Proske však nepíská.

7

Před branku vyslal prudkou nahrávku z levého křídla Matoušek, nicméně našla jen obránce Hradce, kteří míč okamžitě odkopávají.

5

Hradec ztrácí míč u postranní čáry a vhazování se tak ujímají domácí.

2

S přehledem proměněná penalta v podání Ondřeje ZMRZLÉHO, který mířil k levé tyči. Stav utkání 1:0.

1

Sigma od první minuty tlačí na svého soupeře a po faulu v pokutovém území se bude kopat penalta!

1

Hráči jsou na hrací ploše, utkání za malou chvíli začne.

SK Sigma Olomouc: Mandous – Chytil, Kotouč, Lalkovič, Látal, Matoušek, Sláma, Zifčák, Zima, Zlatohlávek, Zmrzlý
Náhradníci: Groger – Beňa, Diblík, Kamas

FC Hradec Králové: Mach – Bičiště, Finěk, Gjinollari, Kropáček, Kundrt, Locker, Petřík, Soukeník, Šípek, Vobejda
Náhradníci: Šeba – Brůža, Prouza, Šedivý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

7:0

konec (6:0)

Branky: 2. Zmrzlý, 19. Matoušek, 23. Matoušek, 25. Zlatohlávek, 29. Chytil, 40. Zifčák, 77. Zifčák

Náhradníci: Šeba – Brůža, Prouza, Šedivý

Rozhodčí: Proske – Kotík, Antoníček