Moravskoslezská fotbalová liga

FC Velké Meziříčí – SK Spartak Hulín

5:0

konec (2:0)

14.04.2019, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • 20. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.05 3.4 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

77

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Jiří Oulehla, přichází Viktor Rožek.

73

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Obrana Spartaku už jakoby ani neexistovala, domácím fotbalistům trvalo minutu, než přidali další branku. Stalo se tak po rohovém kopu, do střelecké listiny se zapisuje také PATRIK MUCHA!

72

Rychlá akce domácích znamená už čtvrtý gól v síti Spartaku, tentokráte se trefil PAVEL SIMR!

70

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Patrik Pokorný, přichází Pavel Mezlík.
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Martin Vyskočil, přichází Michal Minář.

60

Nedáš-dostaneš! Zatímco Hulín neproměnil pokutový kop, domácí fotbalisté za necelou minutu přidali svůj třetí přesný zásah, postaral se o to ROBIN DEMETER!

60

Hosté ale příležitost v podobě pokutového kopu využít nedokázali, skóre se tedy nemění!

59

Rozhodčí Drozdy dnes nařizuje už druhý pokutový kop, tentokráte však pro Spartak!

54

Žlutou kartu dostává Eduard Smejkal (FC Velké Meziříčí).

32

Netrvalo to dlouhé a Velmez odskakuje do dvoubrankového náskoku, vlastní branku si dal ONDŘEJ KOSTKA!

30

Brankář Jelínek sice zasáhl, ovšem z následné dorážky PETRA DOLEJŠE se domácí fotbalisté dostávají do vedení!