Moravskoslezská fotbalová liga

FC Velké Meziříčí – SK Spartak Hulín

5:0

konec (2:0)

14.04.2019, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • 20. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.05 3.4 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:06:26)
Je to tak! Domácí celek byl dnes jasně lepším týmem, ovšem za stavu 2:0 měli hosté možnost v podobě pokutového kopu. Penaltu neproměnili a soupeř za pár vteřinek potřetí udeřil, čímž definitivně rozhodl o tom, že dnes získá všechny tři body.

90+1

90

Dění se odehrává především ve středu hřiště. Vypadá to, že rozhodčí Drozdy za malou chvíli ukončí tento zápas.

88

Hulín se přeci jen dostal k balónu a šel do rychlé akce. Z celé situaci nakonec byla pouze zblokovaná střela!

87

Domácí fotbalisté drží balón na svých kopačkách a kombinují. Z obou stran už je to spíše vyčkávání na konečný hvizd.

85

Byli to naopak domácí hráči, kteří se následně dostali do rychlého kontru. Z celé situace vybojovali jubilejní desátý roh!

83

Zápas se už jen z povinnosti dohrává, o vítězi je totiž dávno rozhodnuto. Hosté vybojovali další rohový kop, tentokráte z pravé strany.

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka, hostující fotbalisté vybojovali rohový kop, bude to jejich třetí roh v zápase.

80

Spartak se v závěru dnešního utkání snaží alespoň o čestný úspěch, ovšem v tomto případě zakončoval znovu nepřesně!

78

Hullín rozehrával standardku, po které se dostal do nepřesného zakončení. Rozehrávky se znovu ujme brankář Pokorný.

77

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Jiří Oulehla, přichází Viktor Rožek.

76

Velmez si celou situaci o pár vteřinek zopakoval znovu z levé strany, tentokráte se však soupeř dokázal bez problémů ubránit.

75

Domácí hráči nemají stále dost! Na levé straně hřiště budou rozehrávat svůj už osmý rohový kop v dnešním zápase.

73

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Obrana Spartaku už jakoby ani neexistovala, domácím fotbalistům trvalo minutu, než přidali další branku. Stalo se tak po rohovém kopu, do střelecké listiny se zapisuje také PATRIK MUCHA!

72

Rychlá akce domácích znamená už čtvrtý gól v síti Spartaku, tentokráte se trefil PAVEL SIMR!

71

Nebezpečné zakončení domácího fotbalisty zpoza velkého vápna. Jelínek zasahovat nemusel, míč směřoval vedle branky!

70

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Patrik Pokorný, přichází Pavel Mezlík.
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Martin Vyskočil, přichází Michal Minář.

70

Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka tohoto utkání, na nějaký zvrat ve skóre to zatím nevypadá.

69

Domácí to zkoušeli středem hřiště, vzápětí těžiště přesunuli na levou stranu. Balón se dostal do autu, vhazovat bude Velmez.

67

Tempo v posledních minutách opadlo, hra se navíc hodně kouskuje. Zahraje si také Jelínek, i on bude odkopávat od branky.

65

Nepřesnosti na hostující straně. Pro balón směřuje Tomáš Pokorný, který za malou chvíli bude odkopávat od branky.

64

Střelecký pokus z kopačky hostujícího fotbalisty byl zblokovaný, Hulín však zůstává u míče a kombinuje poblíž vápna soupeře.

62

Spartak to bude mít už nesmírně složité, domácí navíc i nadále hrozí z rychlých brejků, po jednom takovém se balón dostal do zámezí.

60

Nedáš-dostaneš! Zatímco Hulín neproměnil pokutový kop, domácí fotbalisté za necelou minutu přidali svůj třetí přesný zásah, postaral se o to ROBIN DEMETER!

60

Hosté ale příležitost v podobě pokutového kopu využít nedokázali, skóre se tedy nemění!

59

Rozhodčí Drozdy dnes nařizuje už druhý pokutový kop, tentokráte však pro Spartak!

58

Domácí fotbalisté si celou situaci o pár vteřinek později zopakují, tohle bude už šestý jejich roh v dosavadním průběhu utkání.

57

V tuto chvíli se Velmez do jednoho takového kontru dostal. Hulín se dokázal osvobodit pouze za cenu rohového kopu.

55

Hra se v těchto chvílích přelévá ze strany na stranu, což vyhovuje domácím, kteří budou hrozit především z rychlých brejků.

54

Žlutou kartu dostává Eduard Smejkal (FC Velké Meziříčí).

52

Hulín ještě rozhodně nic nezabalil, teď zamkl domácí tým před jeho vápnem. Tomáš Pokorný si připsal druhý úspěšný zákrok!

51

Balón směřoval za obranu Velmezu, ovšem hra je přerušena! Čárový rozhodčí totiž signalizoval ofsajd Spartaku!

50

Hosté na delší dobu drželi míč a zkoušeli to po pravé straně. Nakonec však o balón přišli a budou se muset rychle vracet.

48

Brankář Pokorný rozehrával do středu hřiště, kde přišel faul od jednoho z hostujících fotbalistů, to neuniklo hlavnímu sudímu.

47

Byli to znovu domácí, kteří doslova vletěli na svého soupeře. Vybojovali autového vhazování poblíž rohového praporku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
Střely na branku: 7-1
Střely mimo branku: 4-1
Rohové kopy: 4-2
Žluté karty: 0-1
Úvodní polovina dnešního duelu je za námi. Velké Meziříčí v ní mělo jasně navrch, bylo nebezpečnější a během krátké chvíle vstřelilo dvě branky. Spartak se po většinu poločasu musel bránit.

45+1

45

Domácí se museli vracet s rychlým kontrem soupeře. Také Spartak ještě bude zahrávat od rohového praporku.

44

Jedna z posledních šancí na skórování v prvním poločase. Velmez vybojoval svůj už čtvrtý roh v dosavadním průběhu utkání.

42

Balón končí v zámezí, podle všeho to bylo od domácího fotbalisty. Pro balón už směřuje Jelínek, který bude odkopávat.

41

Tentokráte to domácí fotbalisté se svou aktivitou přehnali, hlavní rozhodčí Drozdy odpískal útočný faul Velkého Meziříčí.

40

Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, ve kterém zatím naprosto jasně dominují domácí.

38

Velmez zůstává i nadále při chuti a stále nemá dost. Domácí fotbalisté vybojovali svůj třetí rohový kop, rozehrávat budou z pravé strany.

36

Deset minut před koncem prvního poločasu o sobě dali vědět také hosté. Jejich střela směřovala mezi tři tyče, úspěšný zákrok si připsal gólman Pokorný!

35

Další útočná akce po pravé straně, následně další zakončení z kopaček domácích hráčů. Brankář Jelínek byl připravený!

33

Uvidíme, jak na dvě inkasované branky odpoví fotbalisté Spartaku, kteří se v posledních minutách především brání.

32

Netrvalo to dlouhé a Velmez odskakuje do dvoubrankového náskoku, vlastní branku si dal ONDŘEJ KOSTKA!

30

Brankář Jelínek sice zasáhl, ovšem z následné dorážky PETRA DOLEJŠE se domácí fotbalisté dostávají do vedení!

29

Žlutou kartu dostává Václav Ondřejka (SK Spartak Hulín).

29

Hlavní sudí Drozdy přerušil hru a nařídil pokutový kop pro Velké Meziříčí!

28

Domácí zahrozili na levé straně hřiště, vzápětí si jeden z hostujících fotbalistů pomohl faulem, standardka pro Velmez!

26

Velmez má obrovskou převahu, svého soupeře zamkl před jeho vápnem a kombinuje, hosté se osvobozují za cenu odkopů.

25

Hulín se zase bránil. Brankář Jelínek nakonec zasahovat nemusel, za malou chvíli bude odkopávat od branky.

23

Dva drobné fauly Spartaku ve středu hřiště. Domácí celek to zkoušel po pravé straně, balón však putoval pouze do zámezí.

21

Úvodní dvacetiminutovka je za námi. Aktivnější v ní byli jednoznačně domácí, kteří se dostali do několika zajímavých situací, na gól však zatím stále čekáme.

20

To byla už čtvrtá střela z kopaček domácích hráčů. V tuto chvíli byla nepřesná a směřovala mimo tři tyče!

19

Další domácí útok zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd. Hostující celek bleskově rozehrál.

17

Po druhém rohovém kopu Velmezu došlo k ohrožení hostující svatyně. Jelínek byl ale i v tomto případě připraven a zakročil!

16

Do zakončení se hráči Spartaku nedostali, balón skončil v zámezí. Už pro něj směřuje Tomáš Pokorný, který bude odkopávat.

15

Po delší době o sobě dali vědět také hostující fotbalisté, kteří vybojovali svůj první rohový kop, v této statistice srovnali.

14

Velké Meziříčí má v těchto minutách jasnou herní převahu a hraje se v podstatě pouze na polovině hostujícího celku.

13

Po faulu ze středu hřiště rozehrávali domácí, kteří se dostali až do velkého vápna. Hulín se nakonec dokázal osvobodit.

11

Domácí celek svého soupeře zatlačil před jeho pokutovým územím, Velké Meziříčí vybojovalo rohový kop z levé strany.

10

Na konci desáté minuty zakončoval znovu Velmez. Brankář Jelínek byl pozorný, připsal si první úspěšný zákrok v zápase!

8

Několik nepřesností ve středu hřiště, hlavní rozhodčí přerušil hru a pískal faul domácího týmu, rozehrávat bude Spartak.

6

Defenziva Velmezu se ubránila bez větších problémů a rychle spěchala dopředu, následovat bude další autové vhazování.

5

Poprvé o sobě dal vědět také Spartak. Hostující fotbalisté vybojovali standardní situaci z poměrně zajímavé pozice!

4

Velké Meziříčí se na začátku čtvrté minuty dostalo do zakončení zpoza velkého vápna, střelecký pokus byl nepřesný!

2

Domácí fotbalisté drželi balón u postranní lajny a kombinovali. Vzápětí míč skončil v zámezí, Velmez bude vhazovat.

1

FC Velké Meziříčí: Pokorný T. – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Pokorný P., Demeter, Komínek (K), Mucha
Náhradníci: Kruba – Dufek, Berka, Mezlík

SK Spartak Hulín: Jelínek – Kostka, Ondřejka, Smrčka, Vyskočil Ma., Koláčný, Oulehla, Tureček, Zlámal (K), Vyskočil Mi., Sedláček
Náhradníci: Machalický – Rožek, Josl, Šrom, Minář

Rozhodčí: Drozdy – Vostrejž, Vejtasa.
Jejich první vzájemný zápas této sezony skončil nerozhodně (1:1). Sázkové kanceláře dnes favorizují domácí tým. Jak zápas nakonec skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Domácí fotbalisté se nachází se ziskem 28 bodů na osmém místě. V týdnu přivítali Rýmařov, kterému podlehli vysoko 1:6. Hulín je na tom o něco hůře, má osmnáct bodů a je čtrnáctý. Také hostující celek ve svém posledním zápase padl, nestačil na Kroměříž (1:3).
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu dvacáté kolo, v neděli se hrají tři zápasy a jedním z nich je duel, ve kterém Velké Meziříčí narazí na Hulín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.