Mistrovství světa - II. A Divize

Srbsko – Čína

6:5

konec (1:2, 1:3, 4:0)

12.04.2019, 20:05 • Ledena dvorana Pionir, Bělehrad • 3. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.1 10.0 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:17

Tohle je nepříjemnost pro Čínu, a to pořádně velká! Chao Čang jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění a Srbové tak mají šanci na srovnání stavu!

50:51

Možná jedna z rozhodujících chvil zápasu. Chan-wen S' jde dnes podruhé na trestnou lavici, když si při tlaku Srska pomohl držením hokejky soupeře.

42:10

Možná klíčový moment zápasu. Rudi Jing jde ven na dvě minuty za vysokou hůl a Srbové se opět mohou dostat do zápasu.

32:45

Mico Dragutinović se ze čtvrté lajny ozval a vybojoval na pravém kruhu puk Což pro něj byla voda na mlýn, jelikož si už mohl sjíždět před Chana. Ale chyba lávky, Chan-wen S´ sáhl na záchrannou brzdu v podobě podrážení a dává Srbům přesilovku.

25:39

Hodně zbytečná zákrok Stefana Iliće. Obránce Srbů, hrající v první lajně, totiž zcela zbytečně u čínské střídačky trefil svým kolenem Changa Li a už odjíždí na trestnou lavici. Co je horší, hokejista Číny leží na ledě bez známek pohybu. Trest je nakonec dvouminutový, i když tohle klidně mohlo být za víc.

22:03

Další zavezení do pásma v podání domácích, ale i nyní se Číňané ubránili. Jenže jen za cenu nedovoleného zákroku a na lavici trestů jde C'-meng Čchen kvůli držení.

14:37

Jenže po 33 sekundách se síly na ledě srovnají, jelikož Dominik Crnogorač zahrál proti pravidly, když se proti soupeři provinil pozdním dohráním. Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

14:04

Čchien-i Chuang se provinil hrubostí a Srbsko bude mít další přesilovou hru.

08:05

Hráčská lavice Srbů špatně střídala, takže Čína přichází zadarmo k přesilové hře. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a za hráčskou lávku si půjde odsedět Mico Dragutinović.

05:28

Domácímu celku by se výhra za tři body jistě hodila, jelikož doposud stoprocentní Austrálie dnes prohrála s Belgií 3:4 v prodloužení a tabulka divize 2A se tak hodně zdramatizovala. A přiblížit se bodům budou moct nyní, jelikož Tchien-siang Sia je vyloučen za držení protihráče.

6:5

Branky a nahrávky: 18. Lestarić (Novaković, Djumić), 23. Podunavač (Bosković, Krerezović), 50. Crnogorač (Kerezović, Djumić), 52. Sabados (Djumić, Podunavač), 59. Luković (Kastel), 60. Kastel (Crnogorač, Sretović) – 11. Li (Lej Čchen, Jang), 17. Chuang (Jang), 27. Jang (C. Čang, Jing), 37. Lej Čchen (Č. Čang, Li), 39. Sia

Srbsko: Ranković (37. – 41. Mitić) – Bosković, Ilić, Podunavač, Anić, Luković, Crnogorač, Novaković – Djumić, Dragović, Kerezović – Brkusanin, Sretović, Sabados – Popravka, Kastel, Vucurević – Zwick, Dragutinović, Lestarić – Baračkov. Trenér: Alexandre Dandenault

Čína: Chan (Sun) – C. Čchen, Jang, Liang, Chu, P. Čang, S´, Wang – Li, Lej Čchen, Č. Čang – Ch. Čang, Jing, C. Čang – Siang, Chuang, Sia – P. Liou, Ling Čchen, W. Čang – J. Liou. Trenér: Juha Nurminen

Rozhodčí: Christoph Sternat – Havar Dahl, James Kavanagh

05:28 CHN 2 Sia, držení
08:05 SRB 2 HL Dragutinović, příliš mnoho hráčů
10:36 CHN 0:1 Li (Lej Čchen, Jang)
14:04 CHN 2 Chuang, hrubost
14:37 SRB 2 Crnogorač, pozdní dohrání