Play-off NHL

Winnipeg Jets – St. Louis Blues

1:2

konec (1:0, 0:0, 0:2) Stav série: 0:1

11.04.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Čtvrtfinále Z. konference • Michal Břuchanský

57:55

57:55 Tyler BOZAK - 1:2

57:55

St. Louis právě vstřelilo branku!
Pouhé dvě minuty před koncem třetí třetiny se Blues zásadně přiblížili vítězství! Velkou zásluhu na tom má Patrick Maroon, jenž u mantinelu udržel puk proti několikanásobné přesile, a pak ho zpoza branky poslal na TYLERA BOZAKA. Ten z pravého kruhu nechytatelně vypálil k vzdálenější tyči a zadělal Winnipegu na obrovské problémy. Asistence: Patrick Maroon, Alex Pietrangelo.

44:05

44:05 David PERRON - 1:1

44:05

Hráči v bílém se konečně dočkali a vyrovnávají skóre na 1:1! Sundqvist vyhrál buly na Parayka, který u pravého mantinelu zadovkou oslovil DAVIDA PERRONA. Na jeho nenápadnou střelu Hellebuyck vůbec neviděl a ještě ve chvíli, kdy měl kotouč v síti, nebyl vůbec zorientován. Asistence: Colton Parayko, Oskar Sundqvist.

13:29

13:29 Patrik LAINE - 1:0

13:29

Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí se ve čtrnácté minutě dostávají do vedení! Bryan Little sebral puk, který za sebou nechal útočící Byfuglien. Z levého křídla ho přemístil před kruhy a pak jenom sledoval úžasnou střelu švihem od PATRIKA LAINEHO, jež zapadla do levého horního rohu Binningtonovy klece. Asistence: Bryan Little, Dustin Byfuglien.

1:2

Branky a nahrávky: 14. Laine (Little, Byfuglien) – 45. Perron (Parayko, Sundqvist), 58. Bozak (Maroon, Pietrangelo)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Ehlers, K. Hayes, Perreault – Laine, Little, Copp – Roslovic, Lowry, P. Lindholm.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Dunn, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Edmundson – Tarasenko (A), R. O'Reilly, B. Schenn – Perron, Sundqvist, Schwartz – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Barbašev, Sanford.

Rozhodčí: Lee, Sutherland – Pancich, Barton

Diváci: 15 321

00:34 WPG 2 Scheifele, nedovolené bránění brankáři
13:29 WPG 1:0 Laine (Little, Byfuglien)
25:53 WPG 2 Perreault, hákování
29:55 WPG 2 D. Kulikov, vysoká hůl