konec (12:11) Stav série: 3:1

31.03.2019, 18:00 • Čtvrtfinále • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.67 7.76 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Z levého křídla se v úplném závěru prosazuje Střelec, víc už se ale nestane! (30:25)

60

Sám na branku utekl Hlava, který přidal třicátou branku svého celku v zápase! (30:24)

60

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna). (29:24)

60

Z pravé strany se trefuje Šulc, rozdíl ve skóre je opět pětibrankový! (29:24)

59

Hostující Fulnek trefuje z nějakých sedmi metrů odkrytou svatyni soupeře! (28:24)

59

Přestřelka v závěru tohoto utkání pokračuje, tentokráte se trefuje Dolejší! (28:23)

59

Domácí zakončení mířilo vedle branky, Střelec byl na druhé straně palubovky přesnější! (27:23)

58

Kopřivničtí opět snižují, Holbein zakončoval přesně, za malou chvíli se rozeběhnou závěrečné dvě minuty. (27:22)

58

Hosté teď musejí pouštět soupeře do zakončení, Drbohlav se trefil ze šesti metrů! (27:21)

57

Kopřivnice snižuje na rozdíl pěti branek zásluhou přesné trefy Fulneka! (26:21)

57

Řekl bych, že je rozhodnuto! Veverka po úspěšném zákroku zakončoval přes celé hřiště do odkryté branky! (26:20)

56

Do branky šel na sedmičku Chalupa. Ten ale nedokázal vystihnout směr, kam Horut zakončoval! (25:20)

56

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (24:20)

56

Hosté šli zase bleskově dopředu, Gřes je v posledních minutách k nezastavení! (24:20)

55

Rozdíl ve skóre je opět pětibrankový! Podruhé se dnes do střelecké listiny zapisuje Král! (24:19)

55

Kopřivničtí ještě rozhodně nic nevzdávají, trefuje se opět Gřes! (23:19)

55

Horut zabojoval o míč, z čehož těžil Dolejší, jehož tvrdá rána směřovala doprostřed branky! (23:18)

54

Střelec měl na levém křídle hodně prostoru a s míčem se dostal do lepšího úhlu. Poté trefil pouze tyčku! (22:18)

54

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc). (22:18)

52

Ze složitého úhlu se prosazuje Král! Vůbec první trefa tohoto hráče v zápase. (22:18)

52

To byla nechytatelná rána Gřese, hostující házenkář snižuje na rozdíl tří branek! (21:18)

51

V přesilové hře se prosazuje Horut, brankáře Žingora poslal na druhou stranu! (21:17)

51

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (20:17)

49

Domácí získali míč a běželi do brejku. Šulc to vzal na sebe, Žingor byl bezmocný! (20:17)

48

Z pravé strany se trefil Šulc, jehož pokus mířil na zadní tyčku, Žingor si na balón sáhl! (19:17)

48

Na druhé straně o sobě dal vědět opět Veverka! Jičín už čtyři minuty nedal gól, domácí lavička reaguje oddechovým časem. (18:17)

47

Na brankovišti zůstal úplně volný domácí hráč. Ten ale ze šesti metrů skórovat nedokázal, Žingor doslova čaruje! (18:17)

46

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (18:17)

45

Z pravého křídla se trefuje Hanus, rozdíl ve skóre je jednobrankový! (18:17)

44

Petřík dnes zůstává na čáře sedmimetrového hodu stoprocentní a snižuje! (18:16)

43

Rychlá klička Šulce, který vzápětí poslal brankáře Žingora na druhou stranu! (18:15)

43

Unger šel do zakončení z levého křídla, ovšem trefil pouze hlavu Veverky. Ten je otřesený, hra je přerušena! (17:15)

42

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík). (17:15)

42

Rychlá jičínská rozehrávka, o malou chvíli později sedmnáctá branka domácích. Postaral se o ni z pravé strany Šulc! (17:15)

41

Hodně krkolomná akce Gřese, balón nakonec skončil v síti. V opačném případě by se pískala sedmička. (16:15)

40

Hosté si dlouho přihrávali, Fulnek to poté vzal na sebe a mířil přesně k tyči! (16:14)

39

Rychna dostal na středu přihrávku do běhu od Šulce, vzápětí střílel o palubovku, domácí náskok narůstá! (16:13)

37

Blesková rozehrávka jičínských házenkářů, Horut přidává patnáctou branku svého celku! (15:13)

37

To byla pohledná akce hostujících hráčů. Nahození pro Očkoviče, který zpracoval balón a ihned zakončoval! (14:13)

36

Skrytá střela Očkoviče mířila mezi nohy domácího gólmana, který inkasoval poprvé ve druhém poločase! (14:12)

35

Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (14:11)

35

A zase Veverka! Jičín šel rychle dopředu, Kubík se trefuje z levého křídla, navíc se bude opět vylučovat! (14:11)

34

Miľko zůstal volný na pivotu a i přesto, že byl faulován, dokázal skórovat v pádu! (13:11)

34

Neskutečné, co předvádí brankáři na obou stranách. Střelci jsou doslova bezradní! (12:11)

30

Tvrdá ráda Očkoviče, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Veverka toho moc neviděl! (12:11)

29

Šulc to vzal na sebe a střílel z nějakých osmi metrů na bližší tyčku. Balón skončil v síti! (12:10)

28

Po pěkné akci zakončoval Petřík. Už je to zase jen o jedinou branku! (11:10)

27

Miľko si všiml toho, že Žingor není ve své brance a přes celé hřiště trefil odkrytou svatyni soupeře! (11:9)

24

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Holbein). (10:9)

24

Z pravé strany se prosazuje Hanus, to nebyl vůbec snadný úhel, rozdíl ve skóre je jednobrankový! (10:9)

23

Horut proskočil mezi obranou soupeře a zakončoval do vzdálenějšího horního rohu! (10:8)

22

Skóre je jako na houpačce, Horut proměňuje sedmimetrový hod a Jičín vede! (9:8)

20

Pěkně sehraná akce domácích hráčů, Dolejší na konci dvacáté minuty srovnává vývoj! (8:8)

20

Míč si vzal na starost už popáté Petřík. Ten zůstává i nadále stoprocentní! (7:8)

19

Jičín šel do situace tři na dva, Kubík dostal balón na levé straně, vzápětí zakončoval na bližší tyčku! (7:7)

17

Do branky šel Machalický. Petřík si ale i v tomto případě věděl rady! (6:7)

17

Veverka se vracel do branky a Šulc jednoznačně fauloval. Jsou to dvě minuty, ke všemu sedmička pro hosty! (6:6)

16

Z levého křídla srovnává Střelec, brankář Veverka šel rychle na zem. (6:6)

16

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko). (6:5)

14

Na středu zůstal úplně volný Dolejší. Ze štěstí metrů poté rozvlnil síť a poslal Jičín do těsného vedení! (6:5)

12

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (5:5)

12

Na pravém křídle zůstal úplně volný Hlava. Ten se dnes poprvé zapisuje do střelecké listiny a srovnává! (5:5)

11

Balón si vzal na starost Petřík. Ten se ani v tomto případě nemýlil, hosté dnes poprvé vedou! (4:5)

11

Bránění v brankovišti, Kopřivnice bude zahrávat další sedmičku! (4:4)

9

Sedmimetrový hod si vzal na starost Petřík. Ten i se štěstím znovu srovnal! (4:4)

9

Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc). (4:3)

9

Další souboj Kubík – Žingor. V tomto případě byl úspěšnější domácí házenkář! (4:3)

8

Jičín přišel o míč a hosté šli do přečíslení. Přihrávku dostal Gřes, který z bezprostřední blízkosti srovnal! (3:3)

7

Velmi pěkná akce hostů, míč směřoval do pravého křídla, Hanus snížil! (3:2)

6

Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (3:1)

6

Čadra se s míčem skvěle uvolnil, poté z pravé strany mířil na vzdálenější tyčku. První gól Kopřivnice! (3:1)

5

Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav). (3:0)

4

Žingor byl na střídačce, Rychna si toho všiml a přes celé hřiště trefil odkrytou branku! (3:0)

3

Výborná obrana jičínských hráčů, rychlý přechod na útočnou polovinu a přesná trefa Šulce ze druhé vlny! (2:0)

2

Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh). (1:0)

2

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (1:0)

2

Balón putoval do pivota, Miľko dokázal skórovat i přesto, že byl faulován. Bude se vylučovat! (1:0)

30:25

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Dolejší, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Šebek, Kubík, Král.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Fulnek, Jonák, Očkovič, Hanus, Bukovský, Hardt, Unger.

Rozhodčí: Hájek, Macho