31.03.2019, 18:00 • Čtvrtfinále • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.67 7.76 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:40:39)
HBC Ronal Jičín – KH ISMM Kopřivnice 30:25 (12:11)
Nejvíce branek: Šulc 7, Horut 5/2, Dolejší 4 – Petřík 6/5, Gřes 5, Fulnek 3. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/5. Vyloučení: 6:7. ČK: Čadra (KOP). Diváci: 820.
Nutno však pochválit brankáře na obou stranách, kteří dnes předváděli neuvěřitelné výkony. Ještě šest minut před koncem platilo skóre 22:18, pak už se moc nebránilo, proto ten gólový nárůst.
Závěrečných šest minut bylo pořádně divokých, Kopřivnice musela vytáhnout svou obranu vysoko. Za šest minut tak bylo k vidění neskutečných patnáct branek! To nic nezměnilo na faktu, že HBC Ronal Jičín postupuje do semifinále nejvyšší české házenkářské soutěže! Kopřivnice byla v této sérii favoritem, ovšem rozhodl první zápas, kdy Jičín získal důležitý bod na venkovní palubovce.

Konec zápasu. (30:25)

60

Z levého křídla se v úplném závěru prosazuje Střelec, víc už se ale nestane! (30:25)

60

Sám na branku utekl Hlava, který přidal třicátou branku svého celku v zápase! (30:24)

60

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna). (29:24)

60

Z pravé strany se trefuje Šulc, rozdíl ve skóre je opět pětibrankový! (29:24)

59

Hostující Fulnek trefuje z nějakých sedmi metrů odkrytou svatyni soupeře! (28:24)

59

Přestřelka v závěru tohoto utkání pokračuje, tentokráte se trefuje Dolejší! (28:23)

59

Domácí zakončení mířilo vedle branky, Střelec byl na druhé straně palubovky přesnější! (27:23)

58

Kopřivničtí opět snižují, Holbein zakončoval přesně, za malou chvíli se rozeběhnou závěrečné dvě minuty. (27:22)

58

Hosté teď musejí pouštět soupeře do zakončení, Drbohlav se trefil ze šesti metrů! (27:21)

58

Oddechový čas pro domácí. (26:21)

57

Kopřivnice snižuje na rozdíl pěti branek zásluhou přesné trefy Fulneka! (26:21)

57

Hosté znovu přišli o balón a jelikož hráli bez brankáře, následoval pokus o trefení odkryté svatyně. Dolejší ale minul! (26:20)

57

Řekl bych, že je rozhodnuto! Veverka po úspěšném zákroku zakončoval přes celé hřiště do odkryté branky! (26:20)

30:25

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Dolejší, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Šebek, Kubík, Král.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Fulnek, Jonák, Očkovič, Hanus, Bukovský, Hardt, Unger.

Rozhodčí: Hájek, Macho