konec (0:1, 0:2, 0:2)

25.03.2019, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.57 3.9 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:50

Adam Gaudette fauloval mezi kruhy pro vhazování Markuse Hännikäinena a dostal dvě minuty za hákování.

50:54

50:54 Josh ANDERSON - 0:5

50:54

Columbus právě vstřelil branku!
JOSH ANDERSON na pravém křídle vyrazil do rychlého protiútoku a v pravém kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, která se od vzdálenější levé tyče odrazila do sítě – 5:0! Bez asistence.

48:43

Artěmij Panarin byl vyloučen na dvě minuty za držení a Vancouver si zahraje čtvrtou přesilovou hru v zápase.

47:32

47:32 Oliver BJORKSTRAND - 0:4

47:32

OLIVER BJORKSTRAND si najel v mezikruží na přihrávku Boonea Jennera z levého křídla a krásnou střelou zápěstím vymetl nad lapačkou Thatchera Demka pravý horní roh brány – 4:0! Asistence: Boone Jenner a Alexander Wennberg.

34:49

Markus Granlund si najel na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování na přihrávku z levého křídla a bez přípravy vypálil, jeho rána ale minula přední tyč! Canucks mohli snížit na 1:3.

33:22

Josh Anderson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Canucks si zahrají třetí přesilovou hru v zápase.

30:58

Oliver Bjorkstrand se ocitl u pravé tyče ve velké šanci a mohlo to být 4:0, jenže ani nadvakrát klečícího Thatchera Demka z úhlu nepřekonal!

28:14

Markus Nutivaara na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k táhlé střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Thatcher Demko ji ale levým ramenem vytáhl nad! Fantastický zákrok.

26:02

26:02 Ryan DZINGEL - 0:3

26:02

Útočník RYAN DZINGEL se dostal před bránou k odraženému a volnému puku po přihrávce Joshe Andersona z levého kruhu a bekhendem zamířil nad lapačkou Thatchera Demka do pravého horního rohu brány! Asistence: Josh Anderson.

23:52

Markus Hännikäinen mohl skórovat v oslabení, jenže u pravé tyče ztroskotal na hrudi Thatchera Demka, který nyní podržel Canucks nad vodou!

22:28

Oliver Bjorkstrand podruhé v zápase usedl na trestnou lavici. Tentokrát dostal dvě minuty za krosček.

20:56

20:56 Pierre-Luc DUBOIS - 0:2

20:56

PIERRE-LUC DUBOIS si na pravém křídle najel na diagonální přihrávku Artěmije Panarina od trestných lavic a na vrcholu pravého kruhu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která zamířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Je to 2:0! Asistence: Artěmij Panarin.

16:19

16:19 Josh ANDERSON - 0:1

16:19

JOSH ANDERSON na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a na bodu pravého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, která nad levým ramenem Thatchera Demka vymetla bližší roh! Asistence: Pierre-Luc Dubois a Adam McQuaid.

12:13

Oliver Bjorkstrand byl vyloučen na dvě minuty za hákování a první přesilovou hru si zahrají Canucks.

08:50

08:50 Alexander Wennberg a jeho první velká slibná příležitost

08:50

Alexander Wennberg se po přihrávce zpoza brány ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže Thatchera Demka z blízkosti nepřekonal!

06:46

Troy Stecher krásně pronikl na ose ledové plochy do útočného pásma a na vrcholu mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, kterou Sergej Bobrovskij skvěle vyrazil pravým betonem!

02:06

Obránce Luke Schenn byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra pro Blue Jackets.

0:5

Branky a nahrávky: 17. J. Anderson (Dubois, McQuaid), 21. Dubois (Panarin), 27. Dzingel (J. Anderson), 48. Bjorkstrand (Jenner, Wennberg), 51. J. Anderson

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – Edler (A), Biega, D. Pouliot, Stecher, Sautner, L. Schenn – Goldobin, Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (A), Eriksson – M. Granlund, Gaudette, Virtanen – Bärtschi, Beagle (A), Motte. Hlavní trenér: Travis Green.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones (A), Nutivaara, D. Savard, McQuaid, Kukan – Panarin, Dubois, Atkinson – Dzingel, Duchene, J. Anderson – Wennberg, Jenner (A), Bjorkstrand – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Chris Lee, Steve Kozari. Čároví: Ryan Gibbons. Ryan Daisy

Diváci: 17805

02:06 VAN 2 L. Schenn, nedovolené bránění
12:13 CBJ 2 Bjorkstrand, hákování
16:19 CBJ 0:1 J. Anderson (Dubois, McQuaid)
20:56 CBJ 0:2 Dubois (Panarin)