Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – HC Dukla Praha

28:23

konec (11:12) Stav série: 1:0

23.03.2019, 18:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Čtvrtfinále • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.3 7.45 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51

Začíná se nám to tu znepřehledňovat. Šůstek nasadil koňara pro Živojinoviče, který si došel pro sedm metrů, veselský odchovanec pak dostává dvě minuty. (21:19)

44

Reichl potahal dres Sekuličovi, čímž z dresu udělal velikost XXL, sám Reichl pak dostává dvě minuty. (16:17)

41

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (16:16)

40

Hlavatý ale Sekuliče stáhl za dres na zem a inkasuje třetí dvouminutový trest v utkání, tím pádem červenou kartu! (16:15)

29

Kezič nyní dal sice tělo Patzelovi při zakončení na šesti metrech v brejku, sudí ale pískají sedmimetrový hod a Kezič za velké nevole inkasuje dvě minuty! (11:10)

24

Další sedmička pro Veselí, koňar pro Štěrbu, dvě minuty pro Blechu a domácí mají přesně dvě sekundy hry 6 na 4! (10:9)

22

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý). (10:8)

19

Sudí nyní Veselí lehce poškodil. Hlavatý stáhl zezadu Sekuliče, který se ale do zakončení dostal a vstřelil branku. Jenže gól není uznán a Hlavatý dostává dvě minuty. (10:7)

19

Kezič stáhl na zem zezadu Patzela, sudí chvíli váhali s nařízením sedmičky, ale pískli ji a Kezič dostává dvě minuty! (10:7)

7

Snad první pomalejší útok hostí, nicméně z toho vychází první vyloučení domácích. Živojinovič si stáhl Reichla k sobě a inkasuje první dvě minuty zápasu. (4:4)

28:23

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček, Studený – Skalický, Veselý, Živojinović, Bartůněk, Melichar, Sekulić, Krčál, Mir. Štohanzl, Štěrba, Kezić, Najman, Ptáčník, Dodica.

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Patzel, Reichl, Křístek, Harabiš, Syřínek, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cigáň.

Rozhodčí: Králíček, Letev